|
Productdetails:
|
| Materiaal: | Plastic, HDPE | gebruik: | fles |
|---|---|---|---|
| Treksterkte: | > 98 N (10,0 KG) | Totale maat: | 125*125*18 mm |
| Gemiddeld gewicht: | 14.0 g / pc | De diameter van de fles: | 33-34 mm |
| Sollicitatie: | 4 Flessen dragen | Maatwerk: | Aanvaardbaar |
| Kleur: | Rood, Blauw, Geel, Oranje, Wit | MOQ: | 5000 stuks |
| HS-code: | 3926909090 | Haven: | Elke haven van China |
| Markeren: | Hoge duurzaamheid Plastic Fles Handvat,4 Flessen Draaghandvat |
||
De plastic flessengreep is een eenvoudig hulpmiddel gemaakt van HDPE-kunststof dat voldoet aan de RoHs-norm. De opening van de greep is ontworpen met ringvormige lussen die ervoor zorgen dat de verpakking stevig genoeg is om met de blote hand te dragen.
We hebben keuzes voor 1 pak, 2 pakken, 3 pakken, 4 pakken, 6 pakken en 8 pakken plastic flessengrepen, die geschikt zijn voor flessenhalzen met een diameter van 28 mm, 30 mm, 38 mm. Handgreepkleuren ondersteunen Pantone-code voor aanpassing, MOQ 10.000 stuks per kleur; Barcode kan indien nodig worden afgedrukt met thermisch papier en worden gelabeld. De platte flessengreepclips kunnen ook worden bedrukt met een logo via zeefdruk. De verpakking van de greep is 25 stuks/bundel, of 50 stuks/bundel, of bulkverpakking in een doos.
Meet alstublieft de maximale en minimale diameter van uw flessenhals, evenals de diameter van de fles, zodat we een geschikte greep kunnen controleren en matchen voor uw verpakkingsoplossingen.
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Producttitel | 33-34 mm Water Sap Olie Dranken Fles Plastic Fles Draaggreep |
| Materiaal | HDPE |
| Treksterkte | > 98 N (10,0 KG) |
| Afmeting | 125*125*18 mm |
| Gemiddeld Gewicht | 14,0 g / stuk |
| Diameter Toepasselijke Fles | 33-34 mm |
| Minimale Bestelhoeveelheid | 5000 stuks |
| HS Code | 3926909090 |
Toepassingen: Drankdragen, promotie van drankbinding, waterflessen en andere vloeistofcontainers.
Contactpersoon: Mr. Sun
Tel.: 18069868284