|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 300*25*7,8 mm | Υλικό: | PP, από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | 395 N (40,3 KG) | Συνολικό μήκος: | 300 χλστ |
| Μήκος εργασίας: | 186 χιλ. | Μέσο Βάρος: | 40,96 g / pc |
| Περιοχή σήμανσης: | L 50*Δ 25 mm | Άλλες σειρές: | US-PS400FT |
| Χρώμα: | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό | Αποτύπωμα: | Λέιζερ / θερμή σφραγίδα |
| Κωδικός HS: | 3926909090 | ||
| Επισημαίνω: | Τεχνικές σφραγίδες ρυθμιζόμενες 395N,Πύλες από πλαστικό μήκους 300 mm για δοχεία |
||
| Αριθμός Μοντέλου | US-PS300FT |
|---|---|
| Υλικό | PP, Ανοξείδωτος Χάλυβας |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | 395 N (40,3 KG) |
| Συνολικό Μήκος | 300 mm |
| Μήκος Εργασίας | 186 mm |
| Μέσος Όρος Βάρους | 4,96 g / τεμ. |
| Περιοχή Σήμανσης | Μ 50×Π 25 mm |
| Άλλες Σειρές | US-PS400FT |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό |
| Εκτύπωση | Λέιζερ / Θερμή σφραγίδα |
| Κωδικός ΕΣ | 3926909090 |
| Πιστοποιήσεις | Επιλογές προσαρμοσμένης εκτύπωσης |
| Συσκευασία & Παράδοση | Πλαστική σφραγίδα ασφαλείας 300mm για εμπορευματοκιβώτια, ασφαλείας, με δυνατότητα έλξης |
| Συσκευασία: | 200 τεμ. / σακούλα, 2500 τεμ. / χαρτοκιβώτιο |
| Μέγεθος χαρτοκιβωτίου: | 50×42×30 cm |
12,40 KG
Εφαρμογές ΠροϊόντοςLogistics μεταφορών, ταχυμεταφορές, ταχυδρομικά δέματα, τραπεζικές εργασίες, αεροπορικές εταιρείες, συσκευασίες εστίασης, κουτιά, σακούλες με φερμουάρ, ρούχα και συναφείς βιομηχανίες.
Συχνές ΕρωτήσειςΠοιοι είμαστε;
Βρισκόμαστε στην Zhejiang, Κίνα, ιδρύθηκε το 2021. Η διανομή της αγοράς μας: Εγχώρια Αγορά (37,00%), Βόρεια Αμερική (22,00%), Μέση Ανατολή (16,00%), Αφρική (10,00%), Νοτιοανατολική Ασία (7,00%), Νότια Αμερική (2,00%), Ανατολική Ασία (1,00%), Δυτική Ευρώπη (1,00%), Νότια Ευρώπη (1,00%), Κεντρική Αμερική (1,00%), Βόρεια Ευρώπη (1,00%), Ανατολική Ευρώπη (1,00%).Πώς μπορούμε να εγγυηθούμε την ποιότητα;
Παρέχουμε πάντα δείγμα προ-παραγωγής πριν από τη μαζική παραγωγήΠραγματοποιούμε πάντα τελική επιθεώρηση πριν από την αποστολή
Σφραγίδες ασφαλείας, Πλαστικές λαβές μπουκαλιών, Νάιλον δεματικά καλωδίων
Τι υπηρεσίες μπορούμε να παρέχουμε;
Αποδεκτός Τύπος Πληρωμής:
Γλώσσες Ομιλίας:
Εταιρικό ΠροφίλΗ Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. ιδρύθηκε το 2021 και βρίσκεται στην περιοχή Xiaoshan, στην πόλη Hangzhou, Κίνα. Η εταιρεία ειδικεύεται στην παροχή διαφόρων αναλώσιμων ειδών προστασίας σφράγισης ασφαλείας, συμπεριλαμβανομένων σφραγίδων εμπορευματοκιβωτίων, πλαστικών σφραγίδων, σφραγίδων μετρητών, αυτοκόλλητων ετικετών void, δεματικών καλωδίων από νάιλον, λαβών μπουκαλιών και άλλων αξεσουάρ. Τα προϊόντα μας εφαρμόζονται σε διάφορες βιομηχανίες, όπως logistics, εμπορευματοκιβώτια πλοίων, αεροπορικά φορτία, τραπεζικές εργασίες, μεταφορές πετρελαίου και φυσικού αερίου, ενδύματα και συσκευασίες. Το "Jizhen" αντιπροσωπεύει την υπέρτατη ειλικρίνεια και την εξαιρετικά γνήσια ποιότητα, η οποία αποτελεί τη βάση της φιλοσοφίας εξυπηρέτησης των πελατών μας.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284