|
Productdetails:
|
| Maat: | 300*25*7,8 mm | Materiaal: | PP, roestvrij staal |
|---|---|---|---|
| Treksterkte: | 395 N (40,3 kg) | Totale lengte: | 300 mm |
| Werklengte: | 186 mm | Gemiddeld gewicht: | 40,96 g / pc |
| Markeringsgebied: | L 50*W 25 mm | Andere serie: | US-PS400FT |
| Kleur: | Rood, Geel, Blauw, Groen, Oranje, Zwart, Wit | Afdrukken: | Laser / Warm stempel |
| HS-code: | 3926909090 | ||
| Markeren: | 395N verstelbare plastic verzegelingen,300mm plastic verzegelingen voor containers |
||
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Grootte | 300×25×7,8 mm |
| Plaats van herkomst | China, Zhejiang |
| Merknaam | ULTRA-GENUINE |
| Modelnummer | US-PS300FT |
| Materiaal | PP, Roestvrij staal |
| Treksterkte | 395 N (40,3 KG) |
| Totale lengte | 300 mm |
| Werkende lengte | 186 mm |
| Gemiddeld gewicht | 4,96 g / stuk |
| Markeergebied | L 50×B 25 mm |
| Andere series | US-PS400FT |
| Kleur | Rood, Geel, Blauw, Groen, Oranje, Zwart, Wit |
| Laser / Hot stamp | |
| HS-code | 3926909090 |
300 mm treksterke veiligheid tamper container veiligheid plastic zegel
Pakket: 200 stuks / zak, 2500 stuks / doos
Doosafmetingen: 50×42×30 cm
Brutogewicht: 13,40 KG
Nettogewicht: 12,40 KG
Transportlogistiek, express, postpakketten, bankwezen, luchtvaartmaatschappijen, cateringpakketten, dozen, ritssluiting zakken, kleding en gerelateerde industrieën.
Wij zijn gevestigd in Zhejiang, China, opgericht in 2021. Onze marktverdeling: Binnenlandse markt (37,00%), Noord-Amerika (22,00%), Midden-Oosten (16,00%), Afrika (10,00%), Zuidoost-Azië (7,00%), Zuid-Amerika (2,00%), Oost-Azië (1,00%), West-Europa (1,00%), Zuid-Europa (1,00%), Centraal-Amerika (1,00%), Noord-Europa (1,00%), Oost-Europa (1,00%).
Veiligheidszegels, Plastic Fleshandvatten, Nylon Kabelbinders
Wij zijn gespecialiseerd in de productie, aanpassing en levering van veiligheidszegels, waaronder containerboutzegels, kabelzegels, plastic zegels, meterzegels, nylon kabelbinders, fleshandvatten en void stickers. Wij bieden snelle reactietijden om aan de eisen van de klant te voldoen en uitgebreide after-sales services.
Geaccepteerde leveringsvoorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Expresslevering
Geaccepteerde betaalvaluta: USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY
Geaccepteerd betalingstype: T/T, MoneyGram, Creditcard, PayPal, Western Union
Gesproken talen: Engels, Chinees
Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. werd opgericht in 2021 en is gevestigd in het district Xiaoshan, Hangzhou City, China. Het bedrijf is gespecialiseerd in het leveren van diverse wegwerpbare veiligheidsafdichtingsproducten, waaronder containerzegels, plastic zegels, meterzegels, void stickers, nylon kabelbinders, fleshandvatten en andere accessoires. Onze producten worden toegepast in de logistiek, scheepscontainers, luchtvracht, bankwezen, olie- en gastransport, kleding en verpakkingsindustrieën. "Jizhen" staat voor uiterste oprechtheid en ultra-echte kwaliteit, wat de basis vormt van onze klantenservicefilosofie.
Contactpersoon: Mr. Sun
Tel.: 18069868284