|
Ürün ayrıntıları:
|
| Boyut: | 300*25*7,8mm | Malzeme: | PP, Paslanmaz Çelik |
|---|---|---|---|
| Çekme Dayanımı: | 395 N (40,3 KG) | Toplam Uzunluk: | 300 mm |
| Çalışma uzunluğu: | 186 mm | Ortalama Ağırlık: | 4,96 g / adet |
| İşaretleme Alanı: | U 50*G 25 mm | Diğer Seriler: | ABD-PS400FT |
| Renk: | kırmızı, sarı, mavi, yeşil, turuncu, siyah, beyaz | Yazdır: | Lazer / Sıcak damga |
| GTİP Kodu: | 3926909090 | ||
| Vurgulamak: | 395N ayarlanabilir plastik mühürler,Konteynerler için 300mm plastik mühürler |
||
| Parametreler | Değer |
|---|---|
| Boyut | 300×25×7,8 mm |
| Doğum yeri | Çin, Zhejiang |
| Marka Adı | Ultra-gerçek |
| Model Numarası | US-PS300FT |
| Malzeme | PP, paslanmaz çelik |
| Çekim Gücü | 395 N (40.3 KG) |
| Toplam Uzunluk | 300 mm |
| Çalışma süresi | 186 mm |
| Ortalama Ağırlık | 4.96 g / pc |
| İşaretleme Alanı | L 50×W 25 mm |
| Diğer Seriler | US-PS400FT |
| Renk | Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Turuncu, Siyah, Beyaz |
| Yazdır | Lazer / Sıcak damgalama |
| HS kodu | 3926909090 |
300mm Çek sıkı güvenlik tamper konteyner güvenlik plastik mühür
Paket:200 parça/torba, 2500 parça/karton
Karton Boyutu:50x42x30 cm
Brüt ağırlık:13.40 KG
Net Ağırlık:12.40 KG
Ulaşım lojistikleri, ekspres, posta paketleri, bankacılık, havayolu, yemek paketi, kutular, fermuar çantaları, giyim ve ilgili endüstriler.
Merkezimiz Zhejiang, Çin'de, 2021 yılında kurulmuştur. Piyasa dağılımımız: Yerel Pazar (37.00%), Kuzey Amerika (22.00%), Orta Doğu (16.00%), Afrika (10.00%), Güneydoğu Asya (7.00%),Güney Amerika (2).00%), Doğu Asya (1.00%), Batı Avrupa (1.00%), Güney Avrupa (1.00%), Orta Amerika (1.00%), Kuzey Avrupa (1.00%), Doğu Avrupa (1.00%).
Güvenlik mühürleri, plastik şişe sapları, naylon kablo bağları
Konteyner bülten mühürleri, kablo mühürleri, plastik mühürler, metre mühürleri, naylon kablo bağları, şişe sapları ve boşluk çıkartmaları dahil olmak üzere güvenlik mühürlerinin üretimi, özelleştirilmesi ve tedarik edilmesi konusunda uzmanlaştık.Müşteri gereksinimlerini karşılamak için hızlı yanıt süreleri ve kapsamlı satış sonrası hizmetler sunuyoruz.
Kabul edilen teslimat şartları:FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Express Teslimat
Kabul edilen ödeme para birimi:USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY
Kabul edilen Ödeme Türü:T/T, MoneyGram, Kredi Kartı, PayPal, Western Union
Konuşulan dil:İngilizce, Çince
Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD. 2021 yılında kuruldu ve Çin'in Hangzhou Şehri Xiaoshan bölgesinde yer almaktadır.Şirket, konteyner mühürleri de dahil olmak üzere çeşitli tek kullanımlık güvenlik mühürleme koruma ürünleri sağlamada uzmanlaşmıştır.Ürünlerimiz lojistik, nakliye konteynerleri, hava yolu kargosu, bankacılık,petrol ve gaz taşımacılığı"Jizhen" müşteri hizmet felsefesinin temelini oluşturan en büyük samimiyet ve ultra gerçek kaliteyi temsil eder.
İlgili kişi: Mr. Sun
Tel: 18069868284