|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 214*17,52*17,4 mm | Υλικό: | Σίδηρο από κασσίτερο |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | 460 N (46,94 KG) | Συνολικό μήκος: | 214 χιλ. |
| Αξιοσημείωτη περιοχή: | 150*9 mm | χαρακτηριστικό: | Δύο δαχτυλίδια μέσα. |
| Στυλ: | Μηχανισμός κλειδώματος σταθερού μήκους | Χρώμα: | Φυσικός |
| Αποτύπωμα: | Επικάλυψη | MOQ: | 1000 Τεμάχια |
| Κωδικός HS: | 8309900000 | ||
| Επισημαίνω: | Μεταλλική Σφραγίδα Λουράκι 460N,214mm Μεταλλική Σφραγίδα Λουράκι |
||
Μεταλλική σφραγίδα ιμάντα υψηλής ασφάλειας σχεδιασμένη για εφαρμογές κοντέινερ και εφοδιαστικής με χαρακτηριστικά ορατά σε παραβίαση και σειριακή αρίθμηση.
| Μέγεθος | 214*17,52*17,4 mm |
| Τόπος προέλευσης | Κίνα, Zhejiang |
| Μάρκα | ULTRA-GENUINE |
| Αριθμός μοντέλου | US-MS03 |
| Υλικό | Σίδηρος επικαλυμμένος με κασσίτερο |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | 599 N (61,2 KG) |
| Συνολικό μήκος | 214 mm |
| Επιφάνεια σήμανσης | 150*9 mm |
| Χαρακτηριστικό | Διπλοί δακτύλιοι εσωτερικά |
| Στυλ | Μηχανισμός κλειδώματος σταθερού μήκους |
| Χρώμα | Φυσικό |
| Εκτύπωση | Ανάγλυφο |
| MOQ | 1000 τεμάχια |
| Κωδικός HS | 8309900000 |
Συσκευασία: 100 τεμ/δέσμη, 1000 τεμ/χαρτοκιβώτιο
Μέγεθος χαρτοκιβωτίου: 32*23*23 cm
GW: 6,5 KG
NW: 6,0 KG
Μεταλλική σφραγίδα ιμάντα κοντέινερ
Κοντέινερ εφοδιαστικής, βυτιοφόρα, φορτηγά βαν, βιομηχανία πετρελαίου & φυσικού αερίου και συσκευασίας.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284