|
Szczegóły Produktu:
|
| Rozmiar: | 214*17,52*17,4 mm | Tworzywo: | Żelazo cynowane |
|---|---|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 460 N (46,94 kg) | Długość całkowita: | 214 mm |
| Obszar do zaznaczenia: | 150*9 mm | Funkcja: | wewnątrz podwójne pierścienie |
| Styl: | Mechanizm blokujący o stałej długości | Kolor: | Naturalny |
| Wydrukować: | Wytłoczenie | MOQ: | 1000 sztuk |
| Kod HS: | 8309900000 | ||
| Podkreślić: | Metalowa Plomba Taśmowa 460N,214mm Metalowa Plomba Taśmowa |
||
Wysoce bezpieczne metalowe uszczelniające paski przeznaczone do zastosowań kontenerowych i logistycznych z zabezpieczeniami i numerowaniem seryjnym.
| Wielkość | 214*17.52*17.4 mm |
| Miejsce pochodzenia | Chiny, Zhejiang |
| Nazwa marki | ULTRA-GENUINE |
| Numer modelu | US-MS03 |
| Materiał | Żelazo platerowane |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 599 N (61,2 kg) |
| Całkowita długość | 214 mm |
| Obszar oznaczalny | 150*9 mm |
| Cechy | Podwójne pierścienie wewnątrz |
| Styl | Mechanizm blokowania o stałej długości |
| Kolor | Naturalne |
| Drukowanie | Wyrostki |
| MOQ | 1000 sztuk |
| Kod HS | 8309900000 |
Opakowanie:100 sztuk na paczkę, 1000 sztuk na karton
Wielkość pudełka:32*23*23 cm
GW:60,5 kg
NW:60,0 kg
Zapewnienie metalowe
Kontenery logistyczne, tankowce, furgonetki, przemysł naftowy i gazowy oraz przemysł opakowaniowy.
Osoba kontaktowa: Mr. Sun
Tel: 18069868284