|
Productdetails:
|
| Maat: | 214*17,52*17,4 mm | Materiaal: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
|---|---|---|---|
| Treksterkte: | 460 N (46,94 KG) | Totale lengte: | 214 mm |
| Markeerbaar gebied: | 150*9 mm | functie: | dubbele ringen binnenin |
| Stijl: | Vergrendelingsmechanisme met vaste lengte | Kleur: | Natuurlijk |
| Afdrukken: | Geprikkeld | MOQ: | 1000 stuks |
| HS-code: | 8309900000 | ||
| Markeren: | Metalen bandzegel 460N,214 mm metalen bandzegel |
||
Hoogbeveiligde metalen bandzegel ontworpen voor container- en logistieke toepassingen met manipulatieveilige functies en serienummering.
| Grootte | 214*17,52*17,4 mm |
| Plaats van herkomst | China, Zhejiang |
| Merknaam | ULTRA-GENUINE |
| Modelnummer | US-MS03 |
| Materiaal | Vertind ijzer |
| Treksterkte | 599 N (61,2 KG) |
| Totale lengte | 214 mm |
| Markeerbaar gebied | 150*9 mm |
| Functie | Dubbele ringen aan de binnenkant |
| Stijl | Vastlengte vergrendelingsmechanisme |
| Kleur | Natuurlijk |
| Afdrukken | Reliëf |
| MOQ | 1000 Stuks |
| HS-code | 8309900000 |
Pakket: 100 stuks/bundel, 1000 stuks/doos
Doosafmetingen: 32*23*23 cm
GW: 6,5 KG
NW: 6,0 KG
Container Metalen Bandzegel
Logistieke containers, tankwagens, bestelwagens, olie & gas en verpakkingsindustrie.
Contactpersoon: Mr. Sun
Tel.: 18069868284