|
Szczegóły Produktu:
|
| Tworzywo: | Plastik, HDPE | używać: | Butelka |
|---|---|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie: | > 98 N (10,0 KG) | Rozmiar całkowity: | 165*101*42mm |
| Średnia waga: | 18,52 g/szt | Średnica butelki aplikacyjnej: | 27-28 mm |
| Aplikacja: | 6 butelek do noszenia | Personalizacja: | Do przyjęcia |
| Kolor: | Czerwony, niebieski, żółty, pomarańczowy, biały | MOQ: | 5000 szt |
| Kod HS: | 3926909090 | ||
| Podkreślić: | Uchwyt na 6 butelek z tworzywa HDPE,Plastikowy nośnik butelek mleka z tworzywa HDPE |
||
Uchwyt do butelek plastikowych to proste narzędzie wykonane z tworzywa HDPE, zgodne ze standardem RoHs, a otwór uchwytu jest zaprojektowany z pierścieniowymi pętlami, które zapewniają wystarczające dopasowanie do przenoszenia gołą ręką.
Posiadamy uchwyty do butelek plastikowych na 1, 2, 3, 4, 6 i 8 butelek, które pasują do średnicy szyjki butelki 28 mm, 30 mm, 38 mm. Kolory uchwytów można dostosować za pomocą kodu Pantone, MOQ 10 000 sztuk na kolor. Kod kreskowy można wydrukować na papierze termicznym i nakleić w razie potrzeby. Płaskie klipsy do uchwytów butelek można również zadrukować logo metodą sitodruku.
Opakowanie uchwytu to 25 sztuk/wiązka, lub 50 sztuk/wiązka, lub opakowanie zbiorcze w kartonie. Proszę zmierzyć maksymalną i minimalną średnicę szyjki butelki, a także średnicę butelki, abyśmy mogli sprawdzić i dopasować odpowiedni uchwyt do Państwa rozwiązań opakowaniowych.
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Materiał | HDPE |
| Wytrzymałość na rozciąganie | > 98 N (10,0 KG) |
| Rozmiar całkowity | 165*101*42 mm |
| Średnia waga | 18,52 g / szt. |
| Średnica butelki do zastosowania | 27-28 mm |
| Zastosowanie | Przenoszenie 6 butelek |
| Dostosowanie | Akceptowalne |
| Kolor | Czerwony, Niebieski, Żółty, Pomarańczowy, Biały |
Przenoszenie napojów, promocja wiązania napojów, woda itp.
Osoba kontaktowa: Mr. Sun
Tel: 18069868284