|
Λεπτομέρειες:
|
| Υλικό: | Πλαστικό, HDPE | χρήση: | μπουκάλι |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | > 98 N (10,0 KG) | Συνολικό μέγεθος: | 165*101*42 mm |
| Μέσο Βάρος: | 18.52 g / pc | Διάμετρος φιάλης εφαρμογής: | 27-28 mm |
| Εφαρμογή: | 6 Μπουκάλια | Προσαρμογή: | Δεκτός |
| Χρώμα: | Κόκκινο, μπλε, κίτρινο, πορτοκαλί, άσπρο | MOQ: | 5000 ΤΕΜ |
| Κωδικός HS: | 3926909090 | ||
| Επισημαίνω: | Κρατητής μπουκαλιών HDPE πλαστικής συσκευασίας 6 συσκευασιών,Φιαλάκι γάλακτος από πλαστικό HDPE |
||
Η λαβή μπουκαλιού από πλαστικό είναι ένα απλό εργαλείο κατασκευασμένο από πλαστικό υλικό HDPE που συμμορφώνεται με το πρότυπο RoHs,και το στόμα της λαβής είναι σχεδιασμένο με δακτυλικά βρόχια κλείστρα να εξασφαλίσει το πακέτο αρκετά σφιχτά για να μεταφέρετε με γυμνό χέρι.
Έχουμε 1 πακέτο, 2 πακέτα, 3 πακέτα, 4 πακέτα, 6 πακέτα και 8 πακέτα επιλογές χειριστή πλαστικού μπουκαλιού, τα οποία ισχύουν για διάμετρο 28mm, 30mm, 38mm.Τα χρώματα χειριστή υποστηρίζουν τον κωδικό Pantone για προσαρμογή, MOQ 10.000pcs ανά χρώμα. ο κωδικός γραμμών μπορεί να εκτυπωθεί σε θερμικό χαρτί και να επισημανθεί εάν είναι απαραίτητο. Τα επίπεδα κλιπ χειριστή μπουκαλιών μπορούν επίσης να εκτυπωθούν σε μεταξένια οθόνη με λογότυπο.
Η συσκευασία του χειριστή είναι 25pcs / δέμα, ή 50pcs / δέμα, ή χονδρικό πακέτο σε ένα κουτί.διάμετρο καθώς και τη διάμετρο του μπουκαλιού έτσι ώστε να μπορούμε να ελέγξουμε και να ταιριάξει κατάλληλο χερούλι για τις λύσεις συσκευασίας σας.
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Υλικό | HDPE |
| Δυνατότητα τράβηξης | > 98 N (10,0 KG) |
| Συνολικό μέγεθος | 165*101*42 mm |
| Μέσο βάρος | 18.52 g / pc |
| Διάμετρος φιάλης εφαρμογής | 27-28 mm |
| Εφαρμογή | 6 Μπουκάλια |
| Προσαρμογή | Αποδεκτό |
| Χρώμα | Κόκκινο, Μπλε, Κίτρινο, Πορτοκαλί, Λευκό |
Ποτά κλπ.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284