|
Productdetails:
|
| Materiaal: | Plastic, HDPE | gebruik: | fles |
|---|---|---|---|
| Treksterkte: | > 98 N (10,0 KG) | Totale maat: | 165*101*42 mm |
| Gemiddeld gewicht: | 18.52 g / pc | De diameter van de fles: | 27-28 mm |
| Sollicitatie: | 6 flessen dragen | Maatwerk: | Aanvaardbaar |
| Kleur: | Rood, Blauw, Geel, Oranje, Wit | MOQ: | 5000 stuks |
| HS-code: | 3926909090 | ||
| Markeren: | HDPE Plastic 6-pack Flessenhouder,HDPE Plastic Melkfleshouder |
||
Plastic fles handvat is een eenvoudig gereedschap gemaakt van HDPE plastic materiaal dat voldoet aan de RoHs standaard,en het handvat mond is ontworpen met ringvormige lussen sluiting zorgen voor het pakket strak genoeg om te dragen met de blote hand.
We hebben 1 verpakking, 2 verpakkingen, 3 verpakkingen, 4 verpakkingen, 6 verpakkingen en 8 verpakkingen plastic fles handvat keuzes, die van toepassing zijn op fles nek diameter 28mm, 30mm, 38mm.Kleuren ondersteunen Pantone code om aan te passen, MOQ 10.000pcs per kleur. Barcode kan thermisch papier worden afgedrukt en geëtiketteerd indien nodig.
Pakket van de handvat is 25pcs/bundel, of 50pcs/bundel, of bulk pakket in een karton.diameter evenals de diameter van de fles zodat we kunnen controleren en overeenkomen geschikte handvat voor uw pakket oplossingen.
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Materiaal | HDPE |
| Treksterkte | > 98 N (10,0 KG) |
| Algemene grootte | 165*101*42 mm |
| Gemiddeld gewicht | 18.52 g / pc |
| Applicatieflesdiameter | 27-28 mm |
| Toepassing | 6 flessen |
| Aanpassing | Acceptabel |
| Kleur | Rood, Blauw, Geel, Oranje, Wit |
Draagbare dranken, promotionele dranken, water, enz.
Contactpersoon: Mr. Sun
Tel.: 18069868284