|
Ürün ayrıntıları:
|
| Malzeme: | Plastik, HDPE | kullanmak: | Şişe |
|---|---|---|---|
| Çekme Dayanımı: | > 98 N (10,0 KG) | Genel boyut: | 165*101*42 mm |
| Ortalama Ağırlık: | 18,52 g / adet | Uygulama şişesi çapı: | 27-28mm |
| Başvuru: | 6 Şişe Taşıma | Özelleştirme: | Kabul edilebilir |
| Renk: | Kırmızı, Mavi, Sarı, Turuncu, Beyaz | Adedi: | 5000 adet |
| GTİP Kodu: | 3926909090 | ||
| Vurgulamak: | HDPE Plastik 6 Paket Şişe Sahibi,HDPE plastik süt şişesi taşıyıcı |
||
Plastik şişe sapı, RoHS standardına uygun HDPE plastik malzemeden yapılmış basit bir araçtır ve sap ağzı, çıplak elle taşınacak kadar sıkı bir paket sağlamak için halka şeklinde halkalarla tasarlanmıştır.
1'li, 2'li, 3'lü, 4'lü, 6'lı ve 8'li paket plastik şişe sapı seçeneklerimiz mevcuttur, bunlar 28mm, 30mm, 38mm şişe boyun çapları için geçerlidir. Sap renkleri, Pantone kodu ile özelleştirilebilir, renk başına minimum sipariş miktarı 10.000 adettir. Gerekirse barkod termal kağıda basılıp etiketlenebilir. Düz şişe sapı klipsleri üzerine de logo basılabilir.
Sapın paketi 25 adet/demet, 50 adet/demet veya kartonda toplu pakettir. Lütfen şişe boynunuzun Maksimum çapını ve Minimum çapını ve ayrıca şişe çapını ölçün, böylece paket çözümleriniz için uygun sapı kontrol edip eşleştirebiliriz.
| Parametre | Özellik |
|---|---|
| Malzeme | HDPE |
| Çekme Dayanımı | > 98 N (10.0 KG) |
| Genel Boyut | 165*101*42 mm |
| Ortalama Ağırlık | 18.52 g / adet |
| Uygulama Şişe Çapı | 27-28 mm |
| Uygulama | 6 Şişe Taşıma |
| Özelleştirme | Kabul Edilebilir |
| Renk | Kırmızı, Mavi, Sarı, Turuncu, Beyaz |
İçecek taşıma, içecek promosyonu, su vb.
İlgili kişi: Mr. Sun
Tel: 18069868284