|
Szczegóły Produktu:
|
| Typ: | samoblokujące | Tworzywo: | Nylon, PA66 |
|---|---|---|---|
| Długość całkowita: | 700 mm | Średnia waga: | 30,8 g/szt |
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 1540 N (157,1 kg) | Długość pracy: | 300 mm (po jednej stronie) |
| Obszar znakowania: | Dł. 260*szer. 9,2 mm (jednostronny) | Kolor: | Czarny, biały |
| Wydrukować: | Stempel laserowy/gorący | MOQ: | 500 SZT |
| Kod HS: | 3926909090 | ||
| Podkreślić: | Czarne nylonowe krawaty 700 mm,Wiązania kablowe z nylonu do kajdanek |
||
| Pozycja | Wartość |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Chiny, Zhejiang |
| Nazwa marki | ULTRA-GENUINE |
| Numer modelu | US-NHC13X700 |
| Rodzaj | Samoblokowanie |
| Materiał | Wyroby z nylonu |
| Całkowita długość | 700 mm |
| Średnia waga | 300,80 g / pc |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 1,540 N (157,1 KG) |
| Długość pracy | 300 mm (jednostronna) |
| Obszar oznakowania | L 260*W 9,0 mm (jednostronna) |
| Kolor | Czarny, biały |
| Drukowanie | Laserowe / Gorące Stamp |
| MOQ | 500 sztuk |
| Kod HS | 3926909090 |
Aby lepiej zapewnić bezpieczeństwo towarów, zapewnione zostaną profesjonalne, przyjazne dla środowiska, wygodne i wydajne usługi pakowania.
Przestępcy lub gangsterowie kontrolują przemoc, więźniowie zmieniają się pod nadzorem.
Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD. została założona w 2021 r., zlokalizowana w dzielnicy Xiaoshan w mieście Hangzhou w Chinach.Firma dostarcza w szczególności różne jednorazowe zabezpieczenia zabezpieczające, takie jak uszczelki kontenerowe, plastikowe uszczelnienia, uszczelnienia liczników, naklejki na kable, klamki z nylonu, uchwyty butli i inne akcesoria stosowane w logistyce, kontenerach żeglugowych, ładunku lotniczym, transporcie bankowym, naftowym i gazowym,odzieżJizhen oznacza najwyższą szczerość, ultra autentyczność.
Osoba kontaktowa: Mr. Sun
Tel: 18069868284