|
Λεπτομέρειες:
|
| Τύπος: | Αυτοκλείδωμα | Υλικό: | Νάιλον, PA66 |
|---|---|---|---|
| Συνολικό μήκος: | 700 mm | Μέσο Βάρος: | 300,8 g / pc |
| Αντοχή εφελκυσμού: | 1,540 N (157,1 KG) | Μήκος εργασίας: | 300 mm (μοναδική πλευρά) |
| Περιοχή σήμανσης: | L 260*W 9,2 mm (μοναδική πλευρά) | Χρώμα: | Μαύρο, Άσπρο |
| Αποτύπωμα: | Λέιζερ / θερμή σφραγίδα | MOQ: | 500 ΤΕΜ |
| Κωδικός HS: | 3926909090 | ||
| Επισημαίνω: | Μαύρα δεσμά καλωδίων από νάιλον 700 mm,Σχοινί από νάιλον για χειροπέδες |
||
| Άρθρο | Αξία |
|---|---|
| Χώρος καταγωγής | Κίνα, Zhejiang |
| Ονομασία μάρκας | Υπερ-Γενική. |
| Αριθμός μοντέλου | Επικαιροποιημένο |
| Τύπος | Αυτοκλείδωμα |
| Υλικό | Νάιλον 66 |
| Συνολικό μήκος | 700 χιλιοστά |
| Μέσο βάρος | 300,80 g / pc |
| Δυνατότητα τράβηξης | 1,540 N (157,1 KG) |
| Διάρκεια εργασίας | 300 mm (μονική πλευρά) |
| Περιοχή σήμανσης | L 260*W 9,0 mm (μόνο πλάτος) |
| Χρώμα | Μαύρο, Λευκό |
| Εκτύπωση | Λέιζερ / θερμή σφραγίδα |
| Τροποποιημένο | 500 τεμάχια |
| Κωδικός ΕΣ | 3926909090 |
Για την καλύτερη εξασφάλιση της ασφάλειας των εμπορευμάτων σας, θα παρέχονται επαγγελματικές, φιλικές προς το περιβάλλον, βολικές και αποτελεσματικές υπηρεσίες συσκευασίας.
Οι εγκληματίες ή οι γκάνγκστερ ελέγχουν τη βία, οι κρατούμενοι αλλάζουν υπό παρακολούθηση.
Η Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. ιδρύθηκε το 2021, βρίσκεται στο Xiaoshan district, Hangzhou City στην Κίνα.Η εταιρεία παρέχει ιδιαίτερα διάφορα αντικείμενα προστασίας από απορρίμματα ασφαλείας, όπως σφραγίδες εμπορευματοκιβωτίων., πλαστικά σφραγίσματα, σφραγίσματα μετρητών, κενά αυτοκόλλητα, nylon cable tie, bottle handles and other accessories, which apply to logistics, shipping containers, airway cargo, bank, oil and gas transportation,ρούχαΤο Jizhen σημαίνει απόλυτη ειλικρίνεια, υπεργυρότητα, αυτό είναι που ξεκινάμε στην εξυπηρέτηση των πελατών μας!
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284