|
Ürün ayrıntıları:
|
| Tip: | Kendinden Kilitleme | Malzeme: | Naylon, PA66 |
|---|---|---|---|
| Toplam Uzunluk: | 700 mm | Ortalama Ağırlık: | 30,8 g / adet |
| Çekme Dayanımı: | 1.540 N (157,1 KG) | Çalışma uzunluğu: | 300 mm (tek taraflı) |
| İşaretleme Alanı: | U 260*G 9,2 mm (tek taraflı) | Renk: | Siyah, Beyaz |
| Yazdır: | Lazer / Sıcak Damga | Adedi: | 500 adet |
| GTİP Kodu: | 3926909090 | ||
| Vurgulamak: | Siyah Naylon Kablo Kravatı 700mm,El kelepçeleri için naylon kablo bağlamaları |
||
| Ürün | Değer |
|---|---|
| Doğum yeri | Çin, Zhejiang |
| Marka Adı | Ultra-gerçek |
| Model Numarası | US-NHC13X700 |
| Türü | Kendini kilitleyen |
| Malzeme | Nylon 66 |
| Toplam Uzunluk | 700 mm |
| Ortalama Ağırlık | 30.80 g / pc |
| Çekim Gücü | 1,540 N (157.1 KG) |
| Çalışma süresi | 300 mm (tek taraflı) |
| İşaretleme Alanı | L 260*W 9.0 mm (tek taraflı) |
| Renk | Siyah, Beyaz |
| Yazdır | Lazer / Sıcak damga |
| MOQ | 500 adet |
| HS kodu | 3926909090 |
Mallarınızın güvenliğini daha iyi sağlamak için profesyonel, çevre dostu, uygun ve verimli ambalajlama hizmetleri sağlanacaktır.
Suçlular ya da gangsterler şiddeti kontrol ediyor, mahkumlar gözetim altındadır.
Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD., Çin'in Hangzhou Şehri Xiaoshan bölgesinde yer alan 2021 yılında kurulmuştur.Şirket özellikle konteyner mühürleri gibi çeşitli tek kullanımlık güvenlik mühürleme koruma ürünleri sunar., plastik mühürler, sayaç mühürleri, boşluk çıkartmaları, naylon kablo bağlamaları, şişe sapları ve lojistik, nakliye konteynerleri, hava yolu kargo, bankacılık, petrol ve gaz taşımacılığı için geçerli diğer aksesuarlar,giyimJizhen, en büyük samimiyet, ultragenüite anlamına gelir.
İlgili kişi: Mr. Sun
Tel: 18069868284