|
Productdetails:
|
| Type: | Zelfsluitend | Materiaal: | Nylon, PA66 |
|---|---|---|---|
| Totale lengte: | 700 mm | Gemiddeld gewicht: | 300,8 g / pc |
| Treksterkte: | 1,540 N (157,1 KG) | Werklengte: | 300 mm (eenzijdig) |
| Markeringsgebied: | L 260*W 9,2 mm (eenzijdig) | Kleur: | Zwart, wit |
| Afdrukken: | Laser / Warm stempel | MOQ: | 500 STUKS |
| HS-code: | 3926909090 | ||
| Markeren: | Zwarte nylon kabelbinders 700 mm,Nylon kabelbinders voor handboeien |
||
| Artikel 1 | Waarde |
|---|---|
| Plaats van oorsprong | China, Zhejiang |
| Merknaam | Ultra-echt |
| Modelnummer | US-NHC13X700 |
| Type | Zelfvergrendeling |
| Materiaal | van synthetische rubber |
| Algemene duur | 700 mm |
| Gemiddeld gewicht | 300,80 g / pc |
| Treksterkte | 1,540 N (157,1 KG) |
| Werktijd | 300 mm (eenzijdig) |
| Markeringsgebied | L 260*W 9,0 mm (eenzijdig) |
| Kleur | Zwart, wit |
| Laser / Warm stempel | |
| MOQ | 500 stuks |
| HS-code | 3926909090 |
Om de veiligheid van uw goederen beter te garanderen, worden professionele, milieuvriendelijke, handige en efficiënte verpakkingsdiensten aangeboden.
Criminelen of gangsters beheersen geweld, gevangenen wisselen onder bewaking.
Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD. is opgericht in 2021, gevestigd in het Xiaoshan-district, Hangzhou City in China.Het bedrijf levert in het bijzonder verschillende wegwerpbeveiligingsbeschermingsproducten zoals containersiegelingen., plastic afdichtingen, meter afdichtingen, lege stickers, nylon kabelband, fles handgrepen en andere accessoires die van toepassing zijn op logistiek, scheepvaartcontainers, luchtvracht, bank, olie en gas transport,kledingJizhen impliceert uiterste oprechtheid, ultra-echtheid, dit is wat we doen in onze klantenservice!
Contactpersoon: Mr. Sun
Tel.: 18069868284