|
Szczegóły Produktu:
|
| Rozmiar: | 500*24*6,8mm | Tworzywo: | PP, stal nierdzewna |
|---|---|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 191 N (19,5 Kgf) | Długość całkowita: | 500 mm |
| Długość pracy: | 438 mm | Średnia waga: | 4,8 g/szt |
| Obszar znakowania: | Dł. 38*szer. 24 mm | Inna seria: | US-PS550 / US-PS600 / US-PS700 |
| Kolor: | czerwony, żółty, niebieski, zielony, pomarańczowy, czarny, biały | Wydrukować: | Laser |
| Kod HS: | 3926909090 | ||
| Podkreślić: | Niestandardowe plastikowe plomby zabezpieczające,Regulowane plastikowe plomby bezpieczeństwa |
||
| Pozycja | Wartość |
|---|---|
| Wielkość | 500*24*6,8 mm |
| Miejsce pochodzenia | Chiny, Zhejiang |
| Nazwa marki | ULTRA-GENUINE |
| Numer modelu | US-PS500 |
| Materiał | PP, stal nierdzewna |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 191 N (19,48 KG) |
| Całkowita długość | 500 mm |
| Długość pracy | 438 mm |
| Średnia waga | 40,8 g / pc |
| Obszar oznakowania | L 38*W 24 mm |
| Inne serii | US-PS550 / US-PS600 / US-PS700 |
| Kolor | Czerwony, żółty, niebieski, zielony, pomarańczowy, czarny, biały |
| Drukowanie | Laserowe |
| Kod HS | 3926909090 |
Opakowanie: 200 sztuk / torebka, 4000 sztuk / karton
Wielkość kartonu: 80*31*31 cm
GW: 20,8 kg.
Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD. została założona w 2021 r., zlokalizowana w dzielnicy Xiaoshan w mieście Hangzhou w Chinach.Firma dostarcza w szczególności różne jednorazowe zabezpieczenia zabezpieczające, takie jak uszczelki kontenerowe, plastikowe uszczelnienia, uszczelnienia liczników, naklejki na kable, klamki z nylonu, uchwyty butli i inne akcesoria stosowane w logistyce, kontenerach żeglugowych, ładunku lotniczym, transporcie bankowym, naftowym i gazowym,odzieżJizhen oznacza najwyższą szczerość, ultra autentyczność.
Jesteśmy z siedzibą w Zhejiang w Chinach, rozpoczynamy od 2021 roku, sprzedajemy na rynek krajowy (37,00%), Amerykę Północną (22,00%), Bliski Wschód (16,00%), Afrykę (10,00%), Azję Południowo-Wschodnią (7,00%), Amerykę Południową (2,00%),Azja Wschodnia (1)0,00%), Europa Zachodnia (1,00%), Europa Południowa (1,00%), Ameryka Środkowa (1,00%), Europa Północna (1,00%), Europa Wschodnia (1,00%), Azja Południowa (0,00%), Oceania (0,00%).W naszym biurze jest około 1-4 osób..
Zawsze próbka przedprodukcyjna przed masową produkcją; zawsze ostateczna kontrola przed wysyłką;
Pieczęcie zabezpieczające, plastikowe uchwyty butelki, nylonowe wiązania kablowe
Jesteśmy profesjonalistami w tworzeniu, dostosowywaniu i dostarczaniu uszczelnień zabezpieczających, takich jak uszczelniacze śrub kontenerowych, uszczelniacze kabli, plastikowe uszczelniacze, uszczelniacze liczników, wiązania kabli nylonowych, uchwyty butelki,naklejki z szybką reakcją na potrzeby klienta i usługi posprzedażowe.
Akceptowane warunki dostawy: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, dostawa ekspresowa; Akceptowana waluta płatności: USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY; Akceptowany rodzaj płatności: T/T, MoneyGram, karta kredytowa, PayPal,Western Union; Język używany: angielski, chiński
Osoba kontaktowa: Mr. Sun
Tel: 18069868284