|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 500*24*6,8 mm | Υλικό: | PP, από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | 191 N (19,5 Kgf) | Συνολικό μήκος: | 500 χλστ |
| Μήκος εργασίας: | 438 mm | Μέσο Βάρος: | 40,8 g / pc |
| Περιοχή σήμανσης: | Λ 38*Δ 24 mm | Άλλες σειρές: | Η ατμόσφαιρα πρέπει να είναι ανοιχτή. |
| Χρώμα: | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό | Αποτύπωμα: | Λέιζερ |
| Κωδικός HS: | 3926909090 | ||
| Επισημαίνω: | Προσαρμοσμένες Πλαστικές Σφραγίδες Ασφαλείας,Ρυθμιζόμενες Πλαστικές Σφραγίδες Ασφαλείας |
||
| Στοιχείο | Τιμή |
|---|---|
| Μέγεθος | 500*24*6.8 mm |
| Τόπος Προέλευσης | Κίνα, Zhejiang |
| Μάρκα | ULTRA-GENUINE |
| Αριθμός Μοντέλου | US-PS500 |
| Υλικό | PP, Ανοξείδωτος Χάλυβας |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | 191 N (19.48 KG) |
| Συνολικό Μήκος | 500 mm |
| Μήκος Εργασίας | 438 mm |
| Μέσος Όρος Βάρους | 4.8 g / τεμ. |
| Περιοχή Σήμανσης | Μ 38*Π 24 mm |
| Άλλες Σειρές | US-PS550 / US-PS600 / US-PS700 |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό |
| Εκτύπωση | Laser |
| Κωδικός HS | 3926909090 |
Συσκευασία: 200 τεμ. / σακούλα, 4000 τεμ. / χαρτοκιβώτιο
Μέγεθος Χαρτοκιβωτίου: 80*31*31 cm
Μεικτό Βάρος: 20.8 KG | Καθαρό Βάρος: 20.0 KG
Η Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. ιδρύθηκε το 2021, βρίσκεται στην περιοχή Xiaoshan, πόλη Hangzhou στην Κίνα. Η εταιρεία παρέχει ιδιαίτερα διάφορα αναλώσιμα είδη σφράγισης ασφαλείας, όπως σφραγίδες κοντέινερ, πλαστικές σφραγίδες, σφραγίδες μετρητών, αυτοκόλλητα void, δεματικά καλωδίων από νάιλον, λαβές μπουκαλιών και άλλα αξεσουάρ, τα οποία εφαρμόζονται στις βιομηχανίες logistics, εμπορευματοκιβωτίων, αεροπορικού φορτίου, τραπεζών, μεταφοράς πετρελαίου και φυσικού αερίου, ενδυμάτων και συσκευασίας. Jizhen σημαίνει υπέρτατη ειλικρίνεια, ultra-genuine, αυτό είναι που πρεσβεύουμε στην εξυπηρέτηση των πελατών μας!
Βρισκόμαστε στην Zhejiang, Κίνα, ξεκινήσαμε το 2021, πωλούμε στην Εγχώρια Αγορά (37.00%), Βόρεια Αμερική (22.00%), Μέση Ανατολή (16.00%), Αφρική (10.00%), Νοτιοανατολική Ασία (7.00%), Νότια Αμερική (2.00%), Ανατολική Ασία (1.00%), Δυτική Ευρώπη (1.00%), Νότια Ευρώπη (1.00%), Κεντρική Αμερική (1.00%), Βόρεια Ευρώπη (1.00%), Ανατολική Ευρώπη (1.00%), Νότια Ασία (0.00%), Ωκεανία (0.00%). Υπάρχουν συνολικά περίπου 1-4 άτομα στο γραφείο μας.
Πάντα ένα δείγμα προ-παραγωγής πριν από τη μαζική παραγωγή. Πάντα τελική επιθεώρηση πριν από την αποστολή.
Σφραγίδες Ασφαλείας, Λαβές Πλαστικών Μπουκαλιών, Δεσίματα Καλωδίων από Νάιλον
Είμαστε επαγγελματίες στην κατασκευή, προσαρμογή και προμήθεια σφραγίδων ασφαλείας όπως σφραγίδες μπουλονιών κοντέινερ, σφραγίδες καλωδίων, πλαστικές σφραγίδες, σφραγίδες μετρητών, δεματικά καλωδίων από νάιλον, λαβές μπουκαλιών, αυτοκόλλητα void με γρήγορη ανταπόκριση για να καλύψουμε τις ανάγκες των πελατών και υπηρεσίες μετά την πώληση.
Αποδεκτοί Όροι Παράδοσης: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Express Delivery. Αποδεκτό Νόμισμα Πληρωμής: USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY. Αποδεκτός Τύπος Πληρωμής: T/T, MoneyGram, Credit Card, PayPal, Western Union. Γλώσσες που ομιλούνται: Αγγλικά, Κινέζικα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284