|
Ürün ayrıntıları:
|
| Boyut: | 500*24*6,8 mm | Malzeme: | PP, Paslanmaz Çelik |
|---|---|---|---|
| Çekme Dayanımı: | 191 N (19,5 Kgf) | Toplam Uzunluk: | 500 mm |
| Çalışma uzunluğu: | 438 mm | Ortalama Ağırlık: | 4,8 g / adet |
| İşaretleme Alanı: | U 38*G 24 mm | Diğer Seriler: | US-PS550 / US-PS600 / US-PS700 |
| Renk: | kırmızı, sarı, mavi, yeşil, turuncu, siyah, beyaz | Yazdır: | Lazer |
| GTİP Kodu: | 3926909090 | ||
| Vurgulamak: | Özel plastik güvenlik mühürleri,Düzenlenebilir plastik güvenlik mühürleri |
||
| Ürün | Değer |
|---|---|
| Boyut | 500*24*6,8 mm |
| Doğum yeri | Çin, Zhejiang |
| Marka Adı | Ultra-gerçek |
| Model Numarası | US-PS500 |
| Malzeme | PP, paslanmaz çelik |
| Çekim Gücü | 191 N (19.48 KG) |
| Toplam Uzunluk | 500 mm |
| Çalışma süresi | 438 mm |
| Ortalama Ağırlık | 4.8 g / pc |
| İşaretleme Alanı | L 38*W 24 mm |
| Diğer Seriler | US-PS550 / US-PS600 / US-PS700 |
| Renk | Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Turuncu, Siyah, Beyaz |
| Yazdır | Lazer |
| HS kodu | 3926909090 |
Paket: 200pcs/bag, 4000pcs/carton
Karton Boyutu: 80*31*31 cm
GW: 20.8 KG.
Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD., Çin'in Hangzhou Şehri Xiaoshan bölgesinde yer alan 2021 yılında kurulmuştur.Şirket özellikle konteyner mühürleri gibi çeşitli tek kullanımlık güvenlik mühürleme koruma ürünleri sunar., plastik mühürler, sayaç mühürleri, boşluk çıkartmaları, naylon kablo bağlamaları, şişe sapları ve lojistik, nakliye konteynerleri, hava yolu kargo, bankacılık, petrol ve gaz taşımacılığı için geçerli diğer aksesuarlar,giyimJizhen, en büyük samimiyet, ultragenüite anlamına gelir.
Merkezimiz Zhejiang, Çin'de, 2021'den itibaren, İç Piyasa (37.00%), Kuzey Amerika (22.00%), Orta Doğu (16.00%), Afrika (10.00%), Güneydoğu Asya (7.00%), Güney Amerika (2.00%),Doğu Asya (1).00%), Batı Avrupa (1.00%), Güney Avrupa (1.00%), Orta Amerika (1.00%), Kuzey Avrupa (1.00%), Doğu Avrupa (1.00%), Güney Asya (0.00%), Okyanusya (0.00%).Ofisimizde toplam 1-4 kişi var..
Her zaman seri üretimden önce bir ön üretim örneği; her zaman nakliye öncesi nihai denetim;
Güvenlik mühürleri, plastik şişe sapları, naylon kablo bağları
Konteyner pervane mühürü, kablo mühürü, plastik mühür, metre mühürleri, naylon kablo bağları, şişe sapları gibi güvenlik mühürlerini yapma, özelleştirme ve tedarik etme konusunda profesyonelyiz.Müşterinin ihtiyaçlarına ve satış sonrası hizmetlere uygun hızlı tepki veren boş çıkartmalar.
Kabul edilen teslimat şartları: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Express teslimat; Kabul edilen ödeme para birimi: USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY; Kabul edilen ödeme türü: T/T, MoneyGram, Kredi Kartı, PayPal,Western UnionKonuşulan dil: İngilizce, Çince
İlgili kişi: Mr. Sun
Tel: 18069868284