|
Productdetails:
|
| Maat: | 500*24*6,8 mm | Materiaal: | PP, roestvrij staal |
|---|---|---|---|
| Treksterkte: | 191 N (19,5 Kgf) | Totale lengte: | 500 mm |
| Werklengte: | 438 mm | Gemiddeld gewicht: | 40,8 g / pc |
| Markeringsgebied: | L 38*W 24 mm | Andere serie: | US-PS550 / US-PS600 / US-PS700 |
| Kleur: | Rood, Geel, Blauw, Groen, Oranje, Zwart, Wit | Afdrukken: | Laser |
| HS-code: | 3926909090 | ||
| Markeren: | Beveiligingszegels op maat van kunststof,Verstelbare plastic veiligheidsplakken |
||
| Artikel 1 | Waarde |
|---|---|
| Grootte | 500*24*6,8 mm |
| Plaats van oorsprong | China, Zhejiang |
| Merknaam | Ultra-echt |
| Modelnummer | US-PS500 |
| Materiaal | PP, roestvrij staal |
| Treksterkte | 191 N (19,48 KG) |
| Algemene duur | 500 mm |
| Werktijd | 438 mm |
| Gemiddeld gewicht | 40,8 g / pc |
| Markeringsgebied | L 38*W 24 mm |
| Andere reeks | US-PS550 / US-PS600 / US-PS700 |
| Kleur | Rood, geel, blauw, groen, oranje, zwart, wit |
| Laser | |
| HS-code | 3926909090 |
Pakket: 200 stuks per zak, 4000 stuks per doos
Doosgrootte: 80*31*31 cm
GW: 20,8 kg.
Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD. is opgericht in 2021, gevestigd in het Xiaoshan-district, Hangzhou City in China.Het bedrijf levert in het bijzonder verschillende wegwerpbeveiligingsbeschermingsproducten zoals containersiegelingen., plastic afdichtingen, meter afdichtingen, lege stickers, nylon kabelband, fles handgrepen en andere accessoires die van toepassing zijn op logistiek, scheepvaartcontainers, luchtvracht, bank, olie en gas transport,kledingJizhen impliceert uiterste oprechtheid, ultra-echtheid, dit is wat we doen in onze klantenservice!
We zijn gevestigd in Zhejiang, China, beginnen vanaf 2021, verkopen naar de binnenlandse markt (37.00%), Noord-Amerika (22.00%), Midden-Oosten (16.00%), Afrika (10.00%), Zuidoost-Azië (7.00%), Zuid-Amerika (2.00%),Oost-Azië (1).00%), West-Europa (1,00%), Zuid-Europa (1,00%), Midden-Amerika (1,00%), Noord-Europa (1,00%), Oost-Europa (1,00%), Zuid-Azië (0,00%), Oceanië (0,00%).Er zijn in totaal 1 tot 4 mensen in ons kantoor..
Altijd een pre-productie monster vóór massaproductie; Altijd definitieve inspectie vóór verzending;
Veiligheidsdichtingen, plastic fleshandvaten, nylonkabelbindingen
We zijn professioneel in het maken, aanpassen en leveren van beveiligingszegels zoals container bolt zegel, kabel zegel, plastic zegel, meter zegel, nylon kabel bindingen, fles handvaten,void stickers met snelle reactie op de behoeften van de klant en naverkoopdiensten.
Aanvaardbare leveringsvoorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Expresslevering; Aanvaardbare betalingsvaluta: USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY; Aanvaardbare betalingsvorm: T/T, MoneyGram, creditcard, PayPal,- Western Union; Taal gesproken: Engels, Chinees
Contactpersoon: Mr. Sun
Tel.: 18069868284