|
Szczegóły Produktu:
|
| Rozmiar: | 210*21,5*15,0 mm | Tworzywo: | PP |
|---|---|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 70 N (7,14 kg) | Długość całkowita: | 210 mm |
| Długość pracy: | 136 mm | Średnia waga: | 1,54 g/szt |
| Obszar znakowania: | Dł. 28 * szer. 18 mm | Kolor: | czerwony, żółty, niebieski, zielony, pomarańczowy, czarny, biały |
| Wydrukować: | Stempel laserowy/gorący | MOQ: | 10000 szt |
| Kod HS: | 3926909090 | ||
| Podkreślić: | Niestandardowe plastikowe plomby zabezpieczające,Regulowane plastikowe plomby bezpieczeństwa |
||
| Parametry | Wartość |
|---|---|
| Wielkość | 210*21.5*15.0 mm |
| Miejsce pochodzenia | Chiny, Zhejiang |
| Nazwa marki | ULTRA-GENUINE |
| Numer modelu | US-PS210F |
| Materiał | PP |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 70 N (7,14 KG) |
| Całkowita długość | 210 mm |
| Długość pracy | 136 mm |
| Średnia waga | 10,54 g / pc |
| Obszar oznakowania | L 28 * W 18 mm |
| Kolor | Czerwony, żółty, niebieski, zielony, pomarańczowy, czarny, biały |
| Drukowanie | Laserowe / Gorące Stamp |
| MOQ | 10000 sztuk |
| Kod HS | 3926909090 |
Opakowanie:500 sztuk na torebkę, 5000 sztuk na karton
Wielkość pudełka:50*42*30 cm
Waga brutto:8.70 kg
Waga netto:7.70 kg
Akceptowane warunki dostawy:FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, dostawa ekspresowa
Akceptowana waluta płatności:USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY
Akceptowany rodzaj płatności:T/T, MoneyGram, Karta kredytowa, PayPal, Western Union
Język używanyAngielski, chiński
Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD. została założona w 2021 r. i znajduje się w dzielnicy Xiaoshan w mieście Hangzhou w Chinach.Spółka specjalizuje się w dostarczaniu różnych jednorazowych elementów zabezpieczających, w tym uszczelnienia kontenerówProdukty te są stosowane w logistyce, kontenerach transportowych, ładunku lotniczym, bankowości,transport ropy i gazu"Jizhen" reprezentuje najwyższą szczerość i najwyższą jakość, co stanowi podstawę naszej filozofii obsługi klienta.
Osoba kontaktowa: Mr. Sun
Tel: 18069868284