|
Productdetails:
|
| Maat: | 210 × 21,5 × 15,0 mm | Materiaal: | PP |
|---|---|---|---|
| Treksterkte: | 70 N (7,14 kg) | Totale lengte: | 210 mm |
| Werklengte: | 136 mm | Gemiddeld gewicht: | 1.54 g / pc |
| Markeringsgebied: | L 28 * W 18 mm | Kleur: | Rood, Geel, Blauw, Groen, Oranje, Zwart, Wit |
| Afdrukken: | Laser / Warm stempel | MOQ: | 10000 pc's |
| HS-code: | 3926909090 | ||
| Markeren: | Beveiligingszegels op maat van kunststof,Verstelbare plastic veiligheidsplakken |
||
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Grootte | 210 × 21,5 × 15,0 mm |
| Plaats van oorsprong | China, Zhejiang |
| Merknaam | Ultra-echt |
| Modelnummer | US-PS210F |
| Materiaal | PP. |
| Treksterkte | 70 N (7,14 kg) |
| Algemene duur | 210 mm |
| Werktijd | 136 mm |
| Gemiddeld gewicht | 1.54 g / pc |
| Markeringsgebied | L 28 * W 18 mm |
| Kleur | Rood, geel, blauw, groen, oranje, zwart, wit |
| Laser / Warm stempel | |
| MOQ | 10 000 stuks |
| HS-code | 3926909090 |
Verpakking:500 stuks per zak, 5000 stuks per doos
Afmeting van de doos:50 x 42 x 30 cm
Bruto gewicht:8.70 kg
Nettogewicht:7.70 kg
Geaccepteerde leveringsvoorwaarden:FOB, CFR, CIF, EXW, DDU, Express
Aanvaarde betalingsvaluta:USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY
Aanvaardbaar betaaltype:T/T, MoneyGram, creditcard, PayPal, Western Union
Taal gesproken:Engels, Chinees
Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD. werd opgericht in 2021 en is gevestigd in Xiaoshan District, Hangzhou City, China.Het bedrijf is gespecialiseerd in het leveren van verschillende wegwerpbeveiligingsbeschermingsproducten, waaronder containersiegelDeze producten worden toegepast in logistiek, scheepvaartcontainers, luchtvracht, bankwezen,olie- en gasvervoer"Jizhen" staat voor uiterste oprechtheid en ultra-echte kwaliteit, die de basis vormt van onze klantenservice filosofie.
Contactpersoon: Mr. Sun
Tel.: 18069868284