|
Ürün ayrıntıları:
|
| Boyut: | 210*21,5*15,0mm | Malzeme: | PP |
|---|---|---|---|
| Çekme Dayanımı: | 70 N (7,14 KG) | Toplam Uzunluk: | 210 mm |
| Çalışma uzunluğu: | 136 mm | Ortalama Ağırlık: | 1,54 g / adet |
| İşaretleme Alanı: | U 28 * G 18 mm | Renk: | kırmızı, sarı, mavi, yeşil, turuncu, siyah, beyaz |
| Yazdır: | Lazer / Sıcak Damga | Adedi: | 10000 PCS |
| GTİP Kodu: | 3926909090 | ||
| Vurgulamak: | Özel plastik güvenlik mühürleri,Düzenlenebilir plastik güvenlik mühürleri |
||
| Parametreler | Değer |
|---|---|
| Boyut | 210*21.5*15.0 mm |
| Doğum yeri | Çin, Zhejiang |
| Marka Adı | Ultra-gerçek |
| Model Numarası | US-PS210F |
| Malzeme | PP |
| Çekim Gücü | 70 N (7,14 KG) |
| Toplam Uzunluk | 210 mm |
| Çalışma süresi | 136 mm |
| Ortalama Ağırlık | 1.54 g / pc |
| İşaretleme Alanı | L 28 * W 18 mm |
| Renk | Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Turuncu, Siyah, Beyaz |
| Yazdır | Lazer / Sıcak damga |
| MOQ | 10000 adet |
| HS kodu | 3926909090 |
Paket:Çanta başına 500 parça, karton başına 5000 parça
Karton Boyutu:50*42*30 cm
Brüt ağırlık:8.70 KG
Net Ağırlık:7.70 KG
Kabul edilen teslimat şartları:FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Express Teslimat
Kabul edilen ödeme para birimi:USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY
Kabul edilen Ödeme Türü:T/T, MoneyGram, Kredi Kartı, PayPal, Western Union
Konuşulan dil:İngilizce, Çince
Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD. 2021 yılında kuruldu ve Çin'in Hangzhou Şehri Xiaoshan Bölgesi'nde yer almaktadır.Şirket, konteyner mühürleri de dahil olmak üzere çeşitli tek kullanımlık güvenlik mühürleme koruma ürünleri sağlamada uzmanlaşmıştır., plastik mühürler, sayaç mühürleri, boşluk çıkartmaları, naylon kablo bağları, şişe sapları ve diğer aksesuarlar.petrol ve gaz taşımacılığı"Jizhen" müşteri hizmet felsefesinin temelini oluşturan en büyük samimiyet ve ultra gerçek kaliteyi temsil eder.
İlgili kişi: Mr. Sun
Tel: 18069868284