|
Productdetails:
|
| Maat: | 26*20,8*6 mm | Materiaal: | Aluminiumlegering, gegalvaniseerde staaldraad |
|---|---|---|---|
| Treksterkte: | 2.45 KN (250 kg) | Kabeldiameter: | 1,5 mm |
| Markeerbaar gebied: | 26 x 20,8 mm | Blootgestelde kabellengte: | 200 mm (standaard) |
| Stijl: | Trek strak vergrendelingsmechanisme | Kleur: | Rood, geel, blauw, groen, oranje |
| Afdrukken: | Laser | MOQ: | 1000 stuks |
| HS-code: | 8309900000 | Haven: | Sjanghai/Ningbo |
| Markeren: | Kabeldichtingen op maat,Beveiligingszegels voor kabels die niet kunnen worden vervalst |
||
| Specificatie | Detail |
|---|---|
| Productnaam | 1.5mm Truck Container Door Security Cable Seal |
| Materiaal | Aluminiumlegering, gegalvaniseerd staaldraad / roestvrij staaldraad |
| Afmeting van het slot | 26 × 20,8 × 6 mm |
| Kabeldiameter | 1.5 mm |
| Treksterkte | 2.45 KN (250 kg) |
| Kabellengte | 200 mm (standaard blootgestelde lengte) |
| Mechanisme | Strak afsluitmechanisme trekken |
| Kleur | Rood, geel, blauw, groen, zwart |
| Logo, serienummer, streepjescode met laser | |
| Pakket | 100 stuks per zak, 1000 stuks per doos |
| Afmeting doos | 33 × 33 × 16 cm |
| Bruto gewicht | 9.80 kg |
| Nettogewicht | 9.20 KG |
Contactpersoon: Mr. Sun
Tel.: 18069868284