|
Szczegóły Produktu:
|
| Rozmiar: | 26*20,8*6mm | Tworzywo: | Stop aluminium, drut ze stali ocynkowanej |
|---|---|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 2,45 KN (250 KG) | Średnica kabla: | 1,5 mm |
| Obszar do zaznaczenia: | 26*20,8mm | Odsłonięta długość kabla: | 200 mm (domyślnie) |
| Styl: | Pociągnij mocno mechanizm blokujący | Kolor: | Czerwony, żółty, niebieski, zielony, pomarańczowy |
| Wydrukować: | Laser | MOQ: | 1000 sztuk |
| Kod HS: | 8309900000 | Port: | Szanghaj/Ningbo |
| Podkreślić: | Włókna z włókna,Bezpieczne uszczelki kablowe |
||
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Tytuł produktu | 1.5mm Zamknięcie kablu zabezpieczającego drzwi pojemnikowych |
| Materiał | Stop aluminium, drut stalowy ocynkowany / drut ze stali nierdzewnej |
| Wielkość zamka | 26 × 20,8 × 6 mm |
| Średnica kabla | 10,5 mm |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 2.45 KN (250 KG) |
| Długość kabla | 200 mm (domyślna długość ekspozycji) |
| Mechanizm | Wciągnij mechanizm ścisłej uszczelniania |
| Kolor | Czerwony, żółty, niebieski, zielony, czarny |
| Drukowanie | Logo, numer seryjny, kod kreskowy przez laser |
| Pakiet | 100 sztuk na torebkę, 1000 sztuk na karton |
| Wielkość pudełka | 33 × 33 × 16 cm |
| Waga brutto | 9.80 kg |
| Waga netto | 9.20 KG |
Osoba kontaktowa: Mr. Sun
Tel: 18069868284