|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 26*20,8*6 mm | Υλικό: | Κράμα αλουμινίου, γαλβανισμένο σύρμα χάλυβα |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | 2.45 KN (250 KG) | Διάμετρος καλωδίου: | 1,5 χλστ |
| Αξιοσημείωτη περιοχή: | 26*20,8 mm | Εκτεθειμένο μήκος καλωδίου: | 200 mm (προεπιλεγμένο) |
| Στυλ: | Τραβήξτε σφιχτό μηχανισμό ασφάλισης | Χρώμα: | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί |
| Αποτύπωμα: | Λέιζερ | MOQ: | 1000 Τεμάχια |
| Κωδικός HS: | 8309900000 | Λιμάνι: | Σαγκάη/Νίνγκμπο |
| Επισημαίνω: | Σφραγίδες καλωδίων από σύρμα,Ασφαλείς σφραγίδες ασφαλείας καλωδίων |
||
| Προδιαγραφή | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Τίτλος προϊόντος | Σφραγίδα ασφαλείας καλωδίου πόρτας κοντέινερ φορτηγού 1,5mm |
| Υλικό | Κράμα αλουμινίου, γαλβανισμένο σύρμα / σύρμα από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Μέγεθος κλειδώματος | 26×20,8×6 mm |
| Διάμετρος καλωδίου | 1,5 mm |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | 2,45 KN (250 KG) |
| Μήκος καλωδίου | 200 mm (προεπιλεγμένο εκτεθειμένο μήκος) |
| Μηχανισμός | Μηχανισμός σφράγισης με σφίξιμο |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Μαύρο |
| Εκτύπωση | Λογότυπο, σειριακός αριθμός, γραμμικός κώδικας με λέιζερ |
| Συσκευασία | 100τμχ/σακούλα, 1000τμχ/χαρτοκιβώτιο |
| Μέγεθος χαρτοκιβωτίου | 33×33×16 cm |
| Μεικτό βάρος | 9,80 KG |
| Καθαρό βάρος | 9,20 KG |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284