|
Ürün ayrıntıları:
|
| Boyut: | 26*20,8*6mm | Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı, Galvanizli Çelik Tel |
|---|---|---|---|
| Çekme Dayanımı: | 2,45 KN (250 KG) | Kablo çapı: | 1,5 mm |
| İşaretlenebilir Alan: | 26*20,8mm | Açıkta Kalan Kablo Uzunluğu: | 200 mm (varsayılan) |
| Stil: | Sıkı kilitleme mekanizmasını çekin | Renk: | Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Turuncu |
| Yazdır: | Lazer | Adedi: | 1000 Adet |
| GTİP Kodu: | 8309900000 | Liman: | Şanghay/Ningbo |
| Vurgulamak: | Özel tel kablo mühürleri,Kurcalamaya dayanıklı Kablo Güvenlik Mühürleri |
||
| Spesifikasyon | Ayrıntılar |
|---|---|
| Ürün Adı | 1.5mm Kamyon Konteyner Kapısı Güvenlik Kablosu Dükkanı |
| Malzeme | Alüminyum Alaşımı, galvanizli çelik tel / paslanmaz çelik tel |
| Kilit Boyutu | 26×20,8×6 mm |
| Kablo çapı | 1.5 mm |
| Çekim Gücü | 2.45 KN (250 KG) |
| Kablo Uzunluğu | 200 mm (öntanımlı açık uzunluk) |
| Mekanizm | Sıkı mühürleme mekanizmasını çek |
| Renk | Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Siyah |
| Yazdır | Logo, seri numarası, lazer ile barkod |
| Paket | Çanta başına 100 adet, karton başına 1000 adet |
| Karton Boyutu | 33x33x16 cm |
| Brüt Ağırlık | 9.80 KG |
| Net Ağırlık | 9.20 KG |
İlgili kişi: Mr. Sun
Tel: 18069868284