|
Szczegóły Produktu:
|
| Rozmiar: | 300*25*6,4mm | Tworzywo: | PP, stal nierdzewna |
|---|---|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 154 N (15,7 KG) | Długość całkowita: | 300 mm |
| Długość pracy: | 216 mm | Średnia waga: | 3,28 g/szt |
| Obszar znakowania: | Dł. 48*szer. 25 mm | Inna seria: | US-PS200R / US-PS400R / US-PS500R |
| Kolor: | czerwony, żółty, niebieski, zielony, pomarańczowy, czarny, biały | Wydrukować: | Stempel laserowy/gorący |
| Kod HS: | 3926909090 | ||
| Podkreślić: | 300 mm Przyciągnijcie ciasne uszczelki bezpieczeństwa,Niestandardowe ścisłe uszczelki bezpieczeństwa,Pieczęć zabezpieczająca kontenera z materiałów PP i stali nierdzewnej |
||
Plastikowe plomby zabezpieczające to jednorazowe urządzenia zabezpieczające przed manipulacją, zaprojektowane w celu
zapewnienia weryfikowalnego dowodu nieautoryzowanego dostępu w łańcuchach dostaw o wysokiej integralności
W przeciwieństwie do plomb kablowych skupiających się na uszczelnianiu środowiskowym, plastikowe plomby zabezpieczające priorytetowo traktują
możliwość audytu, identyfikowalność i wizualne wskazanie manipulacji, co czyni je niezbędnymi w logistyce
farmaceutykach, energetyce i egzekwowaniu prawa celnego. Plastikowe plomby zabezpieczające są zazwyczaj
wykonane z wkładki PP z cylindrem blokującym z ABS lub SS201. Plomba obsługuje drukowanie laserowe
identyfikacyjnego logo firmy i numeracji seryjnej, takiej jak kod kreskowy lub kod QR.
Mamy różne wzory plomb plastikowych o całkowitej długości od 180 mm do 700 mm do wyboru.
Prosimy o podanie ilości zakupu, koloru, logo lub tekstu do wydrukowania, abyśmy mogli przygotować podgląd układu w celach informacyjnych.
| Przedmiot | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar | 300 × 25 × 6,4 mm |
| Miejsce pochodzenia | Zhejiang, Chiny |
| Nazwa marki | ULTRA-GENUINE |
| Numer modelu | US-PS300R |
| Materiał | PP, Stal nierdzewna |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 154 N (15,7 KG) |
| Długość całkowita | 300 mm |
| Długość robocza | 216 mm |
| Średnia waga | 3,28 g / szt. |
| Obszar znakowania | Dł. 48 × szer. 25 mm |
| Inne serie | US-PS200R / US-PS400R / US-PS500R |
| Kolor | Czerwony, Żółty, Niebieski, Zielony, Pomarańczowy, Czarny, Biały |
| Druk | Laser / Tłoczenie na gorąco |
| Kod HS | 3926909090 |
PP Niestandardowa plastikowa torba na odzież i plomba Opakowanie: 200 szt./worek, 5000 szt./karton
Rozmiar kartonu: 57 × 40 × 35 cm
Waga brutto: 17,50 KG
Waga netto: 16,40 KG
Logistyka transportowa, ekspresowa, paczki pocztowe, bankowość, linie lotnicze, opakowania cateringowe, pudełka, torby na suwak, odzież itp.
Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD. została założona w 2021 roku i znajduje się w dzielnicy Xiaoshan w Hangzhou w Chinach. Firma szczególnie dostarcza różne jednorazowe artykuły zabezpieczające, takie jak plomby kontenerowe, plomby plastikowe, plomby licznikowe, naklejki void, opaski kablowe nylonowe, uchwyty do butelek i inne akcesoria, które znajdują zastosowanie w logistyce, kontenerach morskich, ładunkach lotniczych, bankowości, transporcie ropy i gazu, odzieży i branży opakowaniowej. Jizhen oznacza najwyższą szczerość, ultragenuine - to jest to, co oferujemy w naszej obsłudze klienta!
Osoba kontaktowa: Mr. Sun
Tel: 18069868284