|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 300*25*6,4 mm | Υλικό: | PP, από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | 154 N (15,7 KG) | Συνολικό μήκος: | 300 χλστ |
| Μήκος εργασίας: | 216 χιλ. | Μέσο Βάρος: | 3.28 g / pc |
| Περιοχή σήμανσης: | L 48*Δ 25 mm | Άλλες σειρές: | Επικαιροποιημένα συστήματα |
| Χρώμα: | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό | Αποτύπωμα: | Λέιζερ / θερμή σφραγίδα |
| Κωδικός HS: | 3926909090 | ||
| Επισημαίνω: | 300mm Τραβήξτε σφιχτές σφραγίδες ασφαλείας,Προσαρμοσμένες σφραγίδες ασφαλείας,Σφραγίδα ασφαλείας δοχείου από υλικό PP και ανοξείδωτου χάλυβα |
||
Οι πλαστικές σφραγίδες ασφαλείας είναι μια από τις πιο προφανείς συσκευές που σχεδιάστηκαν για να
παρέχει επαληθεύσιμη απόδειξη μη εξουσιοδοτημένης πρόσβασης σε αλυσίδες εφοδιασμού υψηλής ακεραιότητας
Σε αντίθεση με τις σφραγίδες καλωδίων που επικεντρώνονται στην περιβαλλοντική σφραγίδα, οι σφραγίδες ασφαλείας από πλαστικό δίνουν προτεραιότητα
ελεγκτότητα, ιχνηλασιμότητα και οπτική ένδειξη παραβίασης, καθιστώντας τις απαραίτητες στη εφοδιαστική
Φαρμακευτικά προϊόντα ενέργεια και τελωνειακή επιβολή
κατασκευασμένο από PP εισαγωγή με ABS ή SS201 για το μπλοκάρισμα κύλινδρο Το σήμα σφραγίδας υποστήριξη λέιζερ
εκτύπωση λογότυπου ταυτοποίησης εταιρείας και σειριακής αρίθμησης όπως κώδικας γραμμών ή QR κώδικα.
Έχουμε διάφορα σχέδια πλαστικών σφραγίδων με συνολικό μήκος από 180mm έως 700mm για τις επιλογές σας.
Παρακαλούμε ενημερώστε μας για την αγορά ποσότητα χρώμα λογότυπο ή κείμενο που θα τυπωθεί έτσι ώστε να μπορούμε να κάνουμε προεπισκόπηση της διάταξης για αναφορά
| Άρθρο | Αξία |
|---|---|
| Μέγεθος | 300 × 25 × 6,4 mm |
| Χώρος καταγωγής | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
| Ονομασία μάρκας | Υπερ-Γενική. |
| Αριθμός μοντέλου | US-PS300R |
| Υλικό | PP, από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Δυνατότητα τράβηξης | 154 N (15,7 KG) |
| Συνολικό μήκος | 300 χιλιοστά |
| Διάρκεια εργασίας | 216 χιλιοστά |
| Μέσο βάρος | 3.28 g / pc |
| Περιοχή σήμανσης | L 48 × W 25 mm |
| Άλλες σειρές | Επικαιροποιημένα συστήματα |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό |
| Εκτύπωση | Λέιζερ / θερμή σφραγίδα |
| Κωδικός ΕΣ | 3926909090 |
Πλαστικό πλαστικό και σφραγίδα
Μέγεθος: 57 × 40 × 35 cm
Ακαθάριστο βάρος: 17,50 κιλά
Καθαρό βάρος: 16,40 κιλά
Λογιστική μεταφορών, ταχυδρομική, ταχυδρομικά δέματα, τραπεζικές υπηρεσίες, αεροπορικές εταιρείες, πακέτα εστίασης, κουτιά, σακούλες με φερμουάρ, ενδύματα κλπ.
Η Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD. ιδρύθηκε το 2021, και βρίσκεται στην περιοχή Xiaoshan, στην πόλη Hangzhou στην Κίνα.Η εταιρεία παρέχει ιδιαίτερα διάφορα αντικείμενα προστασίας από απορρίμματα ασφαλείας, όπως σφραγίδες εμπορευματοκιβωτίων., πλαστικά σφραγίσματα, σφραγίσματα μετρητών, κενά αυτοκόλλητα, nylon cable tie, bottle handles and other accessories, which apply to logistics, shipping containers, airway cargo, bank, oil and gas transportation,ρούχαΤο Jizhen υποδηλώνει την απόλυτη ειλικρίνεια, την υπερ-αληθινότητα - αυτό ξεκινάμε στην εξυπηρέτηση των πελατών μας!
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284