|
Productdetails:
|
| Maat: | 300*25*6,4 mm | Materiaal: | PP, roestvrij staal |
|---|---|---|---|
| Treksterkte: | 154 N (15,7 KG) | Totale lengte: | 300 mm |
| Werklengte: | 216 mm | Gemiddeld gewicht: | 3.28 g / pc |
| Markeringsgebied: | L 48*W 25 mm | Andere serie: | US-PS200R / US-PS400R / US-PS500R |
| Kleur: | Rood, Geel, Blauw, Groen, Oranje, Zwart, Wit | Afdrukken: | Laser / Warm stempel |
| HS-code: | 3926909090 | ||
| Markeren: | 300 mm trekstrakke veiligheidszegels,Aanpasbare trekstrakke veiligheidszegels,Containerbeveiligingszegel van PP en roestvrij staal |
||
Plastic veiligheidszegels zijn manipulatie-indicatoren die
verifieerbaar bewijs leveren van ongeautoriseerde toegang in hoogwaardige toeleveringsketens
In tegenstelling tot kabelzegels die gericht zijn op omgevingsafdichting, leggen plastic veiligheidszegels de nadruk op
controleerbaarheid, traceerbaarheid en visuele manipulatie-indicatie, waardoor ze onmisbaar zijn in logistiek,
varmaceutica, energie en douanehandhaving. Plastic veiligheidszegels zijn meestal
gemaakt van PP-inzetstuk met ABS of SS201 voor blokkeercilinder. Het zegel-label ondersteunt laser
drukken van bedrijfsidentificatie, logo en serienummering zoals barcode of QR-code.
We hebben diverse ontwerpen van plastic zegels met een totale lengte van 180 mm tot 700 mm naar keuze.
Laat ons alstublieft uw inkoophoeveelheid, kleur, logo of te printen tekst weten, zodat we een lay-outvoorbeeld ter referentie kunnen maken.
| Artikel | Waarde |
|---|---|
| Afmeting | 300 × 25 × 6,4 mm |
| Plaats van herkomst | Zhejiang, China |
| Merknaam | ULTRA-GENUINE |
| Modelnummer | US-PS300R |
| Materiaal | PP, Roestvrij staal |
| Treksterkte | 154 N (15,7 KG) |
| Totale lengte | 300 mm |
| Werkende lengte | 216 mm |
| Gemiddeld gewicht | 3,28 g / stuk |
| Markeergebied | L 48 × B 25 mm |
| Andere series | US-PS200R / US-PS400R / US-PS500R |
| Kleur | Rood, Geel, Blauw, Groen, Oranje, Zwart, Wit |
| Laser / Heetstempel | |
| HS-code | 3926909090 |
PP Aangepaste Plastic en Zegel Kledingzak Plastic Zegel Pakket: 200 stuks/zak, 5000 stuks/doos
Afmetingen doos: 57 × 40 × 35 cm
Brutogewicht: 17,50 KG
Nettogewicht: 16,40 KG
Transportlogistiek, exprespost, postpakketten, bankwezen, luchtvaartmaatschappijen, cateringpakketten, dozen, ritssluitingzakken, kleding, etc.
Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD. is opgericht in 2021 en is gevestigd in het district Xiaoshan, Hangzhou City in China. Het bedrijf levert met name diverse wegwerp-veiligheidszegelproducten zoals containerzegels, plastic zegels, meterzegels, void-stickers, nylon kabelbinders, flessenhandgrepen en andere accessoires, die van toepassing zijn op de logistiek, zeecontainers, luchtvracht, banken, olie- en gastransport, kleding en verpakkingsindustrieën. Jizhen staat voor uiterste oprechtheid, ultragenuïn - dit is waar we ons inzetten voor onze klantenservice!
Contactpersoon: Mr. Sun
Tel.: 18069868284