|
Ürün ayrıntıları:
|
| Boyut: | 300*25*6,4mm | Malzeme: | PP, Paslanmaz Çelik |
|---|---|---|---|
| Çekme Dayanımı: | 154 N (15,7 KG) | Toplam Uzunluk: | 300 mm |
| Çalışma uzunluğu: | 216 mm | Ortalama Ağırlık: | 3,28 g / adet |
| İşaretleme Alanı: | U 48*G 25 mm | Diğer Seriler: | US-PS200R / US-PS400R / US-PS500R |
| Renk: | kırmızı, sarı, mavi, yeşil, turuncu, siyah, beyaz | Yazdır: | Lazer / Sıcak Damga |
| GTİP Kodu: | 3926909090 | ||
| Vurgulamak: | 300mm Çekilerek Sıkılanan Güvenlik Mühürleri,Özel Çekilerek Sıkılanan Güvenlik Mühürleri,PP ve Paslanmaz Çelik Malzeme Konteyner Güvenlik Mühürü |
||
Plastik güvenlik mühürleri bir şekilde yapıştırmak için tasarlanmış açık cihazlardır.
Yüksek bütünlüklü tedarik zincirlerinde yetkisiz erişimin doğrulanabilir bir kanıtı sunmak
Çevreye odaklanan kablo mühürlerinin aksine, plastik güvenlik mühürleri öncelik verir.
denetim edilebilirlik izlenebilirlik ve görsel manipülasyon belirtisi lojistikte vazgeçilmez hale getirir
Farmasötikler enerji ve gümrük uygulanması Plastik güvenlik mühürleri genellikle
ABS veya SS201 ile PP ekleme yapılmış silindir engelleme için mühür etiket destek lazer
Şirket kimlik logosunun ve barkod veya QR kodu gibi seri numaralandırmanın basımı.
Seçimleriniz için 180 mm'den 700 mm'ye kadar toplam uzunlukta çeşitli plastik mühür tasarımlarımız var.
Lütfen bize satın alma miktarı renk logo veya metin basılacak bilgi veriniz böylece biz referans için düzen önizleme yapabilirsiniz
| Ürün | Değer |
|---|---|
| Boyut | 300 × 25 × 6,4 mm |
| Doğum yeri | Zhejiang, Çin |
| Marka Adı | Ultra-gerçek |
| Model Numarası | US-PS300R |
| Malzeme | PP, paslanmaz çelik |
| Çekim Gücü | 154 N (15.7 KG) |
| Toplam Uzunluk | 300 mm |
| Çalışma süresi | 216 mm |
| Ortalama Ağırlık | 3.28 g / pc |
| İşaretleme Alanı | L 48 × W 25 mm |
| Diğer Seriler | US-PS200R / US-PS400R / US-PS500R |
| Renk | Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Turuncu, Siyah, Beyaz |
| Yazdır | Lazer / Sıcak damga |
| HS kodu | 3926909090 |
PP Özel Plastik ve Mühür Giyim Çantası Plastik Mühür Paketi: 200pcs/çanta, 5000pcs/karton
Karton Boyutu: 57 × 40 × 35 cm
Brüt ağırlık: 17.50 kg
Net ağırlığı: 16.40 KG
Ulaşım lojistikleri, ekspres, posta paketleri, bankacılık, havayolu, yemek paketi, kutular, fermuar çantaları, kıyafetler vb.
Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD. 2021 yılında kuruldu ve Çin'in Hangzhou Şehri Xiaoshan bölgesinde yer almaktadır.Şirket özellikle konteyner mühürleri gibi çeşitli tek kullanımlık güvenlik mühürleme koruma ürünleri sunar., plastik mühürler, sayaç mühürleri, boşluk çıkartmaları, naylon kablo bağlamaları, şişe sapları ve lojistik, nakliye konteynerleri, hava yolu kargo, bankacılık, petrol ve gaz taşımacılığı için geçerli diğer aksesuarlar,giyimJizhen en büyük samimiyet, ultragenüite anlamına gelir - müşteri hizmetimize başladığımız şey budur!
İlgili kişi: Mr. Sun
Tel: 18069868284