|
Szczegóły Produktu:
|
| Rozmiar: | 230*18*10,5mm | Tworzywo: | ROCZNIE |
|---|---|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 115 N (11,73 kg) | Długość całkowita: | 230 mm |
| Długość pracy: | 150 mm | Średnia waga: | 1,44 g/szt |
| Obszar znakowania: | Dł. 25*szer. 18 mm | Funkcja: | Pociągnij szczelne uszczelnienie |
| Kolor: | czerwony, żółty, niebieski, zielony, pomarańczowy, czarny, biały | Wydrukować: | Laser |
| Kod HS: | 3926909090 | ||
| Podkreślić: | Plomba zabezpieczająca z tworzywa sztucznego o długości 230 mm,Plomby zabezpieczające z nylonu i tworzywa sztucznego |
||
| Rozmiar | 230*18*10,5 mm |
| Miejsce pochodzenia | Chiny, Zhejiang |
| Nazwa marki | ULTRA-GENUINE |
| Numer modelu | US-PS230B |
| Materiał | PA |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 115 N (11,73 KG) |
| Długość całkowita | 230 mm |
| Długość robocza | 150 mm |
| Średnia waga | 1,44 g / szt. |
| Obszar znakowania | Dł. 25*szer. 18 mm |
| Cecha | Zaciskane uszczelnienie |
| Kolor | Czerwony, żółty, niebieski, zielony, pomarańczowy, czarny, biały |
| Druk | Laser |
| Kod HS | 3926909090 |
Plomba zabezpieczająca z nylonu jednorazowego użytku 230 mm do bagażu: 200 szt./worek, 10000 szt./karton. Rozmiar kartonu: 52*35*48 cm. GW: 16,50 KG. NW: 14,40 KG
Logistyka transportowa, ekspresowa, paczki pocztowe, bankowość, linie lotnicze, opakowania cateringowe, pudełka, torby z zamkiem błyskawicznym, odzież itp.
Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. została założona w 2021 roku i znajduje się w dzielnicy Xiaoshan w mieście Hangzhou w Chinach. Firma specjalizuje się w dostarczaniu różnych jednorazowych przedmiotów zabezpieczających, takich jak plomby kontenerowe, plomby z tworzywa sztucznego, plomby licznikowe, naklejki void, opaski kablowe nylonowe, uchwyty do butelek i inne akcesoria, które znajdują zastosowanie w logistyce, kontenerach morskich, ładunkach lotniczych, bankowości, transporcie ropy i gazu, odzieży i branży opakowaniowej. Jizhen oznacza najwyższą szczerość, ultraniewiarygodność, to jest to, co oferujemy w naszej obsłudze klienta!
Osoba kontaktowa: Mr. Sun
Tel: 18069868284