|
Productdetails:
|
| Maat: | 230*18*10,5 mm | Materiaal: | PA |
|---|---|---|---|
| Treksterkte: | 115 N (11,73 KG) | Totale lengte: | 230 mm |
| Werklengte: | 150 mm | Gemiddeld gewicht: | 1.44 g / pc |
| Markeringsgebied: | L 25*W 18 mm | functie: | Trek dicht afdichten |
| Kleur: | Rood, Geel, Blauw, Groen, Oranje, Zwart, Wit | Afdrukken: | Laser |
| HS-code: | 3926909090 | ||
| Markeren: | 230 mm lengte Plastic beveiligingszegel,Veiligheidsdichtingen van nylon en kunststof |
||
| Grootte | 230*18*10,5 mm |
| Plaats van herkomst | China, Zhejiang |
| Merknaam | ULTRA-GENUINE |
| Modelnummer | US-PS230B |
| Materiaal | PA |
| Treksterkte | 115 N (11,73 KG) |
| Totale lengte | 230 mm |
| Werklengte | 150 mm |
| Gemiddeld gewicht | 1,44 g / stuk |
| Markeergebied | L 25*B 18 mm |
| Functie | Trekker Afdichting |
| Kleur | Rood, Geel, Blauw, Groen, Oranje, Zwart, Wit |
| Laser | |
| HS-code | 3926909090 |
230 mm Eenmalig Veiligheids Nylon Plastic Zakzegel voor Bagage: 200 stuks/zak, 10000 stuks/doos. Doosafmetingen: 52*35*48 cm. GW: 16,50 KG. NW: 14,40 KG
Transportlogistiek, exprespost, postpakketten, bankwezen, luchtvaart, cateringpakketten, dozen, ritszakken, kleding, etc.
Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. is opgericht in 2021, gevestigd in het district Xiaoshan, Hangzhou City in China. Het bedrijf levert met name diverse wegwerpbare veiligheidsafdichtingsproducten zoals containerzegels, plastic zegels, meterzegels, void stickers, nylon kabelbinders, flessenhandvatten en andere accessoires, die van toepassing zijn op logistiek, zeecontainers, luchtvracht, banken, olie- en gastransport, kleding en verpakkingsindustrieën. Jizhen impliceert uiterste oprechtheid, ultragenuine, dit is waar we ons inzetten voor onze klantenservice!
Contactpersoon: Mr. Sun
Tel.: 18069868284