|
Ürün ayrıntıları:
|
| Boyut: | 230*18*10,5mm | Malzeme: | 1656L |
|---|---|---|---|
| Çekme Dayanımı: | 115 N (11,73 KG) | Toplam Uzunluk: | 230 mm |
| Çalışma uzunluğu: | 150mm | Ortalama Ağırlık: | 1,44 g / adet |
| İşaretleme Alanı: | U 25*G 18 mm | Özellik: | Sıkı sızdırmazlık çekin |
| Renk: | kırmızı, sarı, mavi, yeşil, turuncu, siyah, beyaz | Yazdır: | Lazer |
| GTİP Kodu: | 3926909090 | ||
| Vurgulamak: | 230mm Uzunluk Plastik Güvenlik Mührü,Naylon Plastik Güvenlik Mühürleri |
||
| Boyut | 230*18*10,5 mm |
| Doğum yeri | Çin, Zhejiang |
| Marka Adı | Ultra-gerçek |
| Model Numarası | US-PS230B |
| Malzeme | PA |
| Çekim Gücü | 115 N (11.73 KG) |
| Toplam Uzunluk | 230 mm |
| Çalışma süresi | 150 mm |
| Ortalama Ağırlık | 1.44 g / pc |
| İşaretleme Alanı | L 25*W 18 mm |
| Özellik | Sıkı mühürlemeyi çek |
| Renk | Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Turuncu, Siyah, Beyaz |
| Yazdır | Lazer |
| HS kodu | 3926909090 |
Bagaj çantası için 230mm Tek seferlik güvenlik naylon plastik çanta mühürü Paket: 200 adet/çanta, 10000 adet/karton Karton boyutu: 52*35*48 cm. GW: 16.50 KG NW: 14.40 KG
Ulaşım lojistikleri, ekspres, posta paketleri, bankacılık, havayolu, yemek paketi, kutular, fermuar çantaları, kıyafetler vb.
Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD., Çin'in Hangzhou Şehri Xiaoshan bölgesinde yer alan 2021 yılında kurulmuştur.Şirket özellikle konteyner mühürleri gibi çeşitli tek kullanımlık güvenlik mühürleme koruma ürünleri sunar., plastik mühürler, sayaç mühürleri, boşluk çıkartmaları, naylon kablo bağlamaları, şişe sapları ve lojistik, nakliye konteynerleri, hava yolu kargo, bankacılık, petrol ve gaz taşımacılığı için geçerli diğer aksesuarlar,giyimJizhen, en büyük samimiyet, ultragenüite anlamına gelir.
İlgili kişi: Mr. Sun
Tel: 18069868284