|
Szczegóły Produktu:
|
| Rozmiar: | 300*24,5*7,6mm | Tworzywo: | PP, stal nierdzewna |
|---|---|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 268 N (27,35 kg) | Długość całkowita: | 300 mm |
| Długość pracy: | 200 mm | Średnia waga: | 3,58 g/szt |
| Obszar znakowania: | Dł. 45 * szer. 25 mm | Inna seria: | US-PS280M / US-PS360M / US-PS380M / US-PS450M |
| Kolor: | czerwony, żółty, niebieski, zielony, pomarańczowy, czarny, biały | Wydrukować: | Laser |
| Kod HS: | 3926909090 | MOQ: | 10000 sztuk/kolor |
| Podkreślić: | wyciągnij szczelne plastikowe uszczelki bezpieczeństwa,uszczelki z tworzyw sztucznych dla ciężarówek |
||
| Wielkość | 300 × 24,5 × 7,6 mm |
| Miejsce pochodzenia | Chiny, Zhejiang |
| Nazwa marki | ULTRA-GENUINE |
| Numer modelu | US-PS300M |
| Materiał | PP, stal nierdzewna |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 268 N (27,35 KG) |
| Całkowita długość | 300 mm |
| Długość pracy | 200 mm |
| Średnia waga | 30,58 g / pc |
| Obszar oznakowania | L 45 × W 25 mm |
| Inne serii | US-PS280M / US-PS360M / US-PS380M |
| Kolor | Czerwony, żółty, niebieski, zielony, pomarańczowy, czarny, biały |
| Drukowanie | Laserowe |
| Kod HS | 3926909090 |
Opakowanie: 100 sztuk na torebkę, 2500 sztuk na karton
Wielkość kartonu: 55×38×25 cm
Waga brutto: 10,00 kg
Waga netto: 9,00 kg
Logistyka transportowa, ekspresowa, paczki pocztowe, bankowość, linie lotnicze, paczki gastronomiczne, pudełka, torby z zipem, odzież itp.
Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD. została założona w 2021 r., zlokalizowana w dzielnicy Xiaoshan w mieście Hangzhou w Chinach.Firma dostarcza w szczególności różne jednorazowe zabezpieczenia zabezpieczające, takie jak uszczelki kontenerowe, plastikowe uszczelnienia, uszczelnienia liczników, naklejki na kable, klamki z nylonu, uchwyty butli i inne akcesoria stosowane w logistyce, kontenerach żeglugowych, ładunku lotniczym, transporcie bankowym, naftowym i gazowym,odzieżJizhen oznacza najwyższą szczerość, ultra autentyczność.
Osoba kontaktowa: Mr. Sun
Tel: 18069868284