|
Productdetails:
|
| Maat: | 300*24,5*7,6 mm | Materiaal: | PP, roestvrij staal |
|---|---|---|---|
| Treksterkte: | 268 N (27,35 KG) | Totale lengte: | 300 mm |
| Werklengte: | 200 mm | Gemiddeld gewicht: | 3.58 g / pc |
| Markeringsgebied: | L 45 * W 25 mm | Andere serie: | US-PS280M / US-PS360M / US-PS380M |
| Kleur: | Rood, Geel, Blauw, Groen, Oranje, Zwart, Wit | Afdrukken: | Laser |
| HS-code: | 3926909090 | MOQ: | 10000 stks/kleur |
| Markeren: | trek strakke plastic beveiligingsdichtingen,vervalsbare plastic truckdichtingen |
||
| Grootte | 300 × 24,5 × 7,6 mm |
| Plaats van oorsprong | China, Zhejiang |
| Merknaam | Ultra-echt |
| Modelnummer | US-PS300M |
| Materiaal | PP, roestvrij staal |
| Treksterkte | 268 N (27,35 KG) |
| Algemene duur | 300 millimeter. |
| Werktijd | 200 mm |
| Gemiddeld gewicht | 3.58 g / pc |
| Markeringsgebied | L 45 × W 25 mm |
| Andere reeks | US-PS280M / US-PS360M / US-PS380M |
| Kleur | Rood, geel, blauw, groen, oranje, zwart, wit |
| Laser | |
| HS-code | 3926909090 |
Verpakking: 100 stuks per zak, 2500 stuks per doos
Afmeting: 55 × 38 × 25 cm
Bruto gewicht: 10,00 kg
Nettogewicht: 9,00 kg
Transportlogistiek, express, postpakketten, bankieren, luchtvaart, cateringpakketten, dozen, ritszakken, kleding, enz.
Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD. is opgericht in 2021, gevestigd in het Xiaoshan-district, Hangzhou City in China.Het bedrijf levert in het bijzonder verschillende wegwerpbeveiligingsbeschermingsproducten zoals containersiegelingen., plastic afdichtingen, meter afdichtingen, lege stickers, nylon kabelband, fles handgrepen en andere accessoires die van toepassing zijn op logistiek, scheepvaartcontainers, luchtvracht, bank, olie en gas transport,kledingJizhen impliceert uiterste oprechtheid, ultra-echtheid, dit is wat we doen in onze klantenservice!
Contactpersoon: Mr. Sun
Tel.: 18069868284