|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 300*24,5*7,6 mm | Υλικό: | PP, από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | 268 N (27,35 KG) | Συνολικό μήκος: | 300 χλστ |
| Μήκος εργασίας: | 200 mm | Μέσο Βάρος: | 30,58 g / pc |
| Περιοχή σήμανσης: | L 45 * W 25 mm | Άλλες σειρές: | Εφαρμογή των προδιαγραφών για την παρακολούθηση των επιβατών |
| Χρώμα: | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό | Αποτύπωμα: | Λέιζερ |
| Κωδικός HS: | 3926909090 | MOQ: | 10000 τμχ/χρώμα |
| Επισημαίνω: | πλαστικές σφραγίδες ασφαλείας που σφίγγουν με έλξη,πλαστικές σφραγίδες φορτηγών που αποδεικνύουν παραβίαση |
||
| Μέγεθος | 300 × 24,5 × 7,6 mm |
| Χώρος καταγωγής | Κίνα, Zhejiang |
| Ονομασία μάρκας | Υπερ-Γενική. |
| Αριθμός μοντέλου | US-PS300M |
| Υλικό | PP, από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Δυνατότητα τράβηξης | 268 N (27,35 KG) |
| Συνολικό μήκος | 300 χιλιοστά |
| Διάρκεια εργασίας | 200 χιλιοστά |
| Μέσο βάρος | 30,58 g / pc |
| Περιοχή σήμανσης | L 45 × W 25 mm |
| Άλλες σειρές | Εφαρμογή των προδιαγραφών για την παρακολούθηση των επιβατών |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό |
| Εκτύπωση | Λάιζερ |
| Κωδικός ΕΣ | 3926909090 |
Συσκευή: 100 τεμάχια/σακούλα, 2500 τεμάχια/κατάστημα
Μέγεθος: 55×38×25 cm
Ακαθάριστο βάρος: 10,00 κιλά
Καθαρό βάρος: 9,00 κιλά
Λογιστική μεταφορών, ταχυδρομική, ταχυδρομικά δέματα, τραπεζικές υπηρεσίες, αεροπορικές εταιρείες, πακέτα εστίασης, κουτιά, σακούλες με φερμουάρ, ενδύματα κλπ.
Η Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. ιδρύθηκε το 2021, βρίσκεται στο Xiaoshan district, Hangzhou City στην Κίνα.Η εταιρεία παρέχει ιδιαίτερα διάφορα αντικείμενα προστασίας από απορρίμματα ασφαλείας, όπως σφραγίδες εμπορευματοκιβωτίων., πλαστικά σφραγίσματα, σφραγίσματα μετρητών, κενά αυτοκόλλητα, nylon cable tie, bottle handles and other accessories, which apply to logistics, shipping containers, airway cargo, bank, oil and gas transportation,ρούχαΤο Jizhen σημαίνει απόλυτη ειλικρίνεια, υπεργυρότητα, αυτό είναι που ξεκινάμε στην εξυπηρέτηση των πελατών μας!
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284