|
Ürün ayrıntıları:
|
| Malzeme: | Plastik, HDPE | kullanmak: | Şişe |
|---|---|---|---|
| Çekme Dayanımı: | >29,4 N (3,0 KG) | Genel boyut: | 8,5*7,6*5,6 cm |
| Ortalama Ağırlık: | 2,04 g / adet | Çap Geçişine İzin Ver: | 27-34mm |
| Başvuru: | Bir şişe taşıma | Özelleştirme: | Mevcut |
| Renk: | Kırmızı, Mavi, Beyaz vb. | Adedi: | 5000 adet |
| GTİP Kodu: | 3926909090 | ||
| Vurgulamak: | HDPE su şişesi taşıma sapı,Özelleştirilebilir su şişesi taşıma sapı |
||
Açık hava etkinlikleri için mükemmel, bu plastik şişe sapı RoHS standartlarına uygun HDPE plastik malzemeden yapılmış basit bir araçtır.El, çıplak ellerle güvenli taşınmasını sağlamak için halka halındaki halkalar kapanı tasarımı özelliklerine sahiptir.
| Başlık | 1.5L 2L 3L Plastik Mono Bahar Su Şişesi Talimi |
|---|---|
| Malzeme | HDPE |
| Çekim Gücü | >29.4 N (3.0 KG) |
| Boyut | 8.5*7.6*5.6 cm |
| Ortalama Ağırlık | 2.04 g / pc |
| Çaprazlık | 27-34 mm |
| Asgari Sipariş miktarı | 5000 adet |
| HS kodu | 3926909090 |
İçecek taşıma, içecek bağlama tanıtımı, su şişesi kullanımı ve çeşitli açık hava aktivitesi uygulamaları.
İlgili kişi: Mr. Sun
Tel: 18069868284