|
Productdetails:
|
| Maat: | 28*29*10 mm | Materiaal: | A3 staal,ABS,gegalvaniseerd staaldraad |
|---|---|---|---|
| Treksterkte: | 2.29 KN (233,67 kg) | Kabeldiameter: | 2,0 mm |
| Markeerbaar gebied: | 26*18,5 mm | Blootgestelde kabellengte: | 400 mm (standaard) |
| Stijl: | Trek strak vergrendelingsmechanisme | Kleur: | Rood, geel, blauw, groen, oranje |
| Afdrukken: | Laser | MOQ: | 1000 stuks |
| HS-code: | 8309900000 | ||
| Markeren: | Kabeldichtingen op maat,Beveiligingszegels voor kabels die niet kunnen worden vervalst |
||
| Grootte | 28*29*10 mm |
| Plaats van oorsprong | China Zhejiang |
| Merknaam | Ultra-echt |
| Modelnummer | US-CC202 |
| Materiaal | A3 staal, ABS, gegalvaniseerd staaldraad |
| Treksterkte | 2.29 KN (233,67 kg) |
| Kabeldiameter | 2.0 mm |
| Markeergebied | 26*18,5 mm |
| Uitgestraalde kabellengte | 400 mm (standaard) |
| Stijl | Trekkend vergrendelingssysteem |
| Kleur | Rood, geel, blauw, groen, oranje |
| Laser | |
| MOQ | 1000 stuks |
| HS-code | 8309900000 |
Verpakking: 50 stuks per zak, 500 stuks per doos (draad met een blootgestelde lengte van 40 cm)
Doos Grootte: 40*30*16 cm
GW: 14,80 KG.
Logistieke containers, tankwagens, bestelwagens, olie- en gasindustrie en verpakkingsindustrie, enz.
Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD. is opgericht in 2021, gevestigd in het Xiaoshan-district, Hangzhou City in China.Het bedrijf levert in het bijzonder verschillende wegwerpbeveiligingsbeschermingsproducten zoals containersiegelingen., plastic afdichtingen, meter afdichtingen, lege stickers, nylon kabelband, fles handgrepen en andere accessoires die van toepassing zijn op logistiek, scheepvaartcontainers, luchtvracht, bank, olie en gas transport,kledingJizhen impliceert uiterste oprechtheid, ultra-echtheid, dit is wat we doen in onze klantenservice!
Contactpersoon: Mr. Sun
Tel.: 18069868284