|
Szczegóły Produktu:
|
| Rozmiar: | 28*29*10mm | Tworzywo: | Stal A3, ABS, drut stalowy ocynkowany |
|---|---|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 2,29 KN (233,67 KG) | Średnica kabla: | 2,0 mm |
| Obszar do zaznaczenia: | 26*18,5mm | Odsłonięta długość kabla: | 400 mm (domyślnie) |
| Styl: | Pociągnij mocno mechanizm blokujący | Kolor: | Czerwony, żółty, niebieski, zielony, pomarańczowy |
| Wydrukować: | Laser | MOQ: | 1000 sztuk |
| Kod HS: | 8309900000 | ||
| Podkreślić: | Włókna z włókna,Bezpieczne uszczelki kablowe |
||
| Rozmiar | 28*29*10 mm |
| Miejsce pochodzenia | Chiny Zhejiang |
| Nazwa marki | ULTRA-GENUINE |
| Numer modelu | US-CC202 |
| Materiał | Stal A3, ABS, linka stalowa ocynkowana |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 2,29 kN (233,67 kg) |
| Średnica linki | 2,0 mm |
| Obszar znakowania | 26*18,5 mm |
| Długość wystającej linki | 400 mm (domyślnie) |
| Styl | Mechanizm blokujący z dociskiem |
| Kolor | Czerwony, żółty, niebieski, zielony, pomarańczowy |
| Druk | Laser |
| MOQ | 1000 sztuk |
| Kod HS | 8309900000 |
Opakowanie: 50 szt./worek, 500 szt./karton (długość wystającej linki 40 cm)
Rozmiar kartonu: 40*30*16 cm
GW: 14,80 kg | NW: 14,00 kg
Kontenery logistyczne, cysterny, ciężarówki furgonetki, przemysł naftowy i gazowy oraz opakowaniowy itp.
Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. została założona w 2021 roku i znajduje się w dzielnicy Xiaoshan, w mieście Hangzhou w Chinach. Firma dostarcza głównie różnorodne jednorazowe artykuły zabezpieczające, takie jak plomby kontenerowe, plomby plastikowe, plomby licznikowe, naklejki void, opaski kablowe nylonowe, uchwyty do butelek i inne akcesoria, które znajdują zastosowanie w logistyce, kontenerach morskich, transporcie lotniczym, bankowości, transporcie ropy i gazu, odzieży i przemyśle opakowaniowym. Jizhen oznacza najwyższą szczerość, ultraniezawodność, to jest to, czym kierujemy się w obsłudze klienta!
Osoba kontaktowa: Mr. Sun
Tel: 18069868284