|
Ürün ayrıntıları:
|
| Boyut: | 28*29*10mm | Malzeme: | A3 Çelik, ABS, galvanizli çelik tel |
|---|---|---|---|
| Çekme Dayanımı: | 2,29 KN (233,67 KG) | Kablo çapı: | 2,0 mm |
| İşaretlenebilir Alan: | 26*18,5 mm | Açıkta Kalan Kablo Uzunluğu: | 400 mm (varsayılan) |
| Stil: | Sıkı kilitleme mekanizmasını çekin | Renk: | Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Turuncu |
| Yazdır: | Lazer | Adedi: | 1000 Adet |
| GTİP Kodu: | 8309900000 | ||
| Vurgulamak: | Özel tel kablo mühürleri,Kurcalamaya dayanıklı Kablo Güvenlik Mühürleri |
||
| Boyut | 28*29*10 mm |
| Menşe Yeri | Çin Zhejiang |
| Marka Adı | ULTRA-GENUINE |
| Model Numarası | US-CC202 |
| Malzeme | A3 Çelik, ABS, galvanizli çelik tel |
| Çekme Mukavemeti | 2,29 KN (233,67 KG) |
| Kablo Çapı | 2,0 mm |
| İşaretlenebilir Alan | 26*18,5mm |
| Açık Kablo Uzunluğu | 400mm (varsayılan) |
| Stil | Çek-Sıkı Kilitleme Mekanizması |
| Renk | Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Turuncu |
| Baskı | Lazer |
| MOQ | 1000 Adet |
| GTİP Kodu | 8309900000 |
Paket: 50 adet/torba, 500 adet/karton (tel açık uzunluk 40cm)
Karton Boyutu: 40*30*16 cm
Brüt Ağırlık: 14,80 KG | Net Ağırlık: 14,00 KG
Lojistik konteynerler, tankerler, kamyonetler, petrol ve gaz ve ambalaj endüstrisi vb.
Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. 2021 yılında kurulmuş olup, Çin'in Hangzhou Şehri, Xiaoshan bölgesinde yer almaktadır. Şirket özellikle konteyner mühürleri, plastik mühürler, sayaç mühürleri, boş etiketler, naylon kablo bağı, şişe kolları ve diğer aksesuarlar gibi çeşitli tek kullanımlık güvenlik mühürleme koruma ürünleri sağlamaktadır. Bunlar lojistik, nakliye konteynerleri, havayolu kargo, banka, petrol ve gaz taşımacılığı, giyim ve ambalaj endüstrilerine uygulanır. Jizhen, müşteri hizmetlerimizde benimsediğimiz en üst düzey samimiyet ve ultra-gerçeklik anlamına gelir!
İlgili kişi: Mr. Sun
Tel: 18069868284