|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 28*29*10 mm | Υλικό: | Α3 Χάλυβα,ABS,Γαλβανισμένο χάλυβα |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | 2.29 KN (233,67 KG) | Διάμετρος καλωδίου: | 2,0 mm |
| Αξιοσημείωτη περιοχή: | 26*18,5 mm | Εκτεθειμένο μήκος καλωδίου: | 400 mm (προεπιλεγμένο) |
| Στυλ: | Τραβήξτε σφιχτό μηχανισμό ασφάλισης | Χρώμα: | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί |
| Αποτύπωμα: | Λέιζερ | MOQ: | 1000 Τεμάχια |
| Κωδικός HS: | 8309900000 | ||
| Επισημαίνω: | Σφραγίδες καλωδίων από σύρμα,Ασφαλείς σφραγίδες ασφαλείας καλωδίων |
||
| Μέγεθος | 28*29*10 mm |
| Χώρος καταγωγής | Κίνα Zhejiang |
| Ονομασία μάρκας | Υπερ-Γενική. |
| Αριθμός μοντέλου | Ημερομηνία έναρξης ισχύος |
| Υλικό | Α3 Χάλυβα, ABS, καλωδιωμένο σύρμα χάλυβα |
| Δυνατότητα τράβηξης | 2.29 KN (233,67 KG) |
| Διάμετρος καλωδίου | 20,0 mm |
| Ετικέτες | 26*18,5 mm |
| Εκθέσιμο μήκος καλωδίου | 400 mm (προεπιλεγμένο) |
| Στυλ | Τραβήξτε τον μηχανισμό στενής κλειδώσεως |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί |
| Εκτύπωση | Λάιζερ |
| Τροποποιημένο | 1000 κομμάτια |
| Κωδικός ΕΣ | 8309900000 |
Πακέτο: 50pcs/bag, 500pcs/carton (σύρμα εκτεθειμένο μήκος 40cm)
Μέγεθος κουτί: 40*30*16 cm
ΓΓ: 14,80 κιλά.
Λογιστικά εμπορευματοκιβώτια, δεξαμενόπλοια, φορτηγά φορτηγών, βιομηχανία πετρελαίου και φυσικού αερίου και συσκευασίας κλπ.
Η Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. ιδρύθηκε το 2021, βρίσκεται στο Xiaoshan district, Hangzhou City στην Κίνα.Η εταιρεία παρέχει ιδιαίτερα διάφορα αντικείμενα προστασίας από απορρίμματα ασφαλείας, όπως σφραγίδες εμπορευματοκιβωτίων., πλαστικά σφραγίσματα, σφραγίσματα μετρητών, κενά αυτοκόλλητα, nylon cable tie, bottle handles and other accessories, which apply to logistics, shipping containers, airway cargo, bank, oil and gas transportation,ρούχαΤο Jizhen σημαίνει απόλυτη ειλικρίνεια, υπεργυρότητα, αυτό είναι που ξεκινάμε στην εξυπηρέτηση των πελατών μας!
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284