|
Szczegóły Produktu:
|
| Rozmiar: | 335*26*16,5mm | Tworzywo: | PP |
|---|---|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 275 N (28,06 kg) | Długość całkowita: | 335 |
| Długość pracy: | 250mm | Średnia waga: | 3,77 g/sztuka |
| Obszar znakowania: | 40*26mm | Funkcja: | Pociągnij szczelne uszczelnienie |
| Kolor: | Możliwość dostosowania | Wydrukować: | Laser |
| Kod HS: | 3926909090 | ||
| Podkreślić: | Plomby zabezpieczające z tworzywa sztucznego 275N,Plomby zabezpieczające z tworzywa sztucznego 40*26mm |
||
| Specyfikacja | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar | 335*26*16,5 mm |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nazwa marki | ULTRA-GENUINE |
| Numer modelu | US-PS335W |
| Materiał | PP |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 275N (28,06 kg) |
| Długość całkowita | 335 mm |
| Długość robocza | 250 mm |
| Średnia waga | 3,77 g/szt. |
| Obszar znakowania | 40*26 mm |
| Cecha | Plomba typu pull-tight |
| Kolor | Konfigurowalny |
| Druk | Laser |
| Kod HS | 3926909090 |
Osoba kontaktowa: Mr. Sun
Tel: 18069868284