|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 335*26*16,5 mm | Υλικό: | PP |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | 275N (28,06kg) | Συνολικό μήκος: | 335 |
| Μήκος εργασίας: | 250 χλστ | Μέσο Βάρος: | 30,77 g/pc |
| Περιοχή σήμανσης: | 40*26mm | χαρακτηριστικό: | Τραβήξτε Σφιχτή Σφραγίδα |
| Χρώμα: | Προσαρμόσιμο | Αποτύπωμα: | Λέιζερ |
| Κωδικός HS: | 3926909090 | ||
| Επισημαίνω: | 275N Σφραγίδες ασφαλείας από πλαστικό,Πλαστικές σφραγίδες ασφαλείας 40*26mm |
||
| Προδιαγραφή | Τιμή |
|---|---|
| Μέγεθος | 335*26*16.5mm |
| Τόπος Προέλευσης | Κίνα |
| Μάρκα | ULTRA-GENUINE |
| Αριθμός Μοντέλου | US-PS335W |
| Υλικό | PP |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | 275N (28.06kg) |
| Συνολικό Μήκος | 335mm |
| Μήκος Εργασίας | 250mm |
| Μέσος Όρος Βάρους | 3.77g/τεμ. |
| Περιοχή Σήμανσης | 40*26mm |
| Χαρακτηριστικό | Σφράγιση τύπου pull tight |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμο |
| Εκτύπωση | Λέιζερ |
| Κωδικός HS | 3926909090 |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284