|
Productdetails:
|
| Maat: | 335*26*16,5 mm | Materiaal: | PP |
|---|---|---|---|
| Treksterkte: | 275N (28,06kg) | Totale lengte: | 335 |
| Werklengte: | 250 mm | Gemiddeld gewicht: | 30,77 g/pc |
| Markeringsgebied: | 40 x 26 mm | functie: | Trek dicht afdichten |
| Kleur: | Aanpasbaar | Afdrukken: | Laser |
| HS-code: | 3926909090 | ||
| Markeren: | 275N Plastic Veiligheidszegels,Plastic Veiligheidszegels 40*26mm |
||
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Afmeting | 335*26*16.5mm |
| Plaats van herkomst | China |
| Merknaam | ULTRA-GENUINE |
| Modelnummer | US-PS335W |
| Materiaal | PP |
| Treksterkte | 275N (28.06kg) |
| Totale lengte | 335mm |
| Werkende lengte | 250mm |
| Gemiddeld gewicht | 3.77g/stuk |
| Markeergebied | 40*26mm |
| Functie | Trekband afsluiting |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Laser | |
| HS Code | 3926909090 |
Contactpersoon: Mr. Sun
Tel.: 18069868284