|
Szczegóły Produktu:
|
| Rozmiar: | 250*19*15,5 mm | Tworzywo: | PP,ABS |
|---|---|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 103 N (10,5 KG) | Długość całkowita: | 250 mm |
| Długość pracy: | 180 mm | Średnia waga: | 1,9 g/szt |
| Obszar znakowania: | Dł. 26*szer. 18 mm | Funkcja: | Pociągnij szczelne uszczelnienie |
| Kolor: | czerwony, żółty, niebieski, zielony, pomarańczowy, czarny, biały | Wydrukować: | Stempel laserowy/gorący |
| Kod HS: | 3926909090 | ||
| Podkreślić: | 250 mm długości plastikowe uszczelki bezpieczeństwa,Wyciągnij ściśle uszczelniające plastikowe uszczelnienia |
||
| Rozmiar | 250*19*15,5 mm |
| Miejsce pochodzenia | Chiny, Zhejiang |
| Nazwa marki | ULTRA-GENUINE |
| Numer modelu | US-PS250B |
| Materiał | PP, ABS |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 103 N (10,51 KG) |
| Długość całkowita | 250 mm |
| Długość robocza | 180 mm |
| Średnia waga | 1,9 g / szt. |
| Obszar znakowania | Dł. 26*Szer. 18 mm |
| Cecha | Zaciągane uszczelnienie |
| Kolor | Czerwony, żółty, niebieski, zielony, pomarańczowy, czarny, biały |
| Druk | Laser / Tłoczenie na gorąco |
| Kod HS | 3926909090 |
Osoba kontaktowa: Mr. Sun
Tel: 18069868284