|
Productdetails:
|
| Maat: | 250*19*15,5 mm | Materiaal: | PP,ABS |
|---|---|---|---|
| Treksterkte: | 103 N (10,5 kg) | Totale lengte: | 250 mm |
| Werklengte: | 180 mm | Gemiddeld gewicht: | 10,9 g / pc |
| Markeringsgebied: | L 26*W 18 mm | functie: | Trek dicht afdichten |
| Kleur: | Rood, Geel, Blauw, Groen, Oranje, Zwart, Wit | Afdrukken: | Laser / Warm stempel |
| HS-code: | 3926909090 | ||
| Markeren: | Plastic veiligheidszegels van 250 mm lengte,Trek dichtdichte plastic afdichtingen aan |
||
| Grootte | 250*19*15,5 mm |
| Plaats van oorsprong | China, Zhejiang |
| Merknaam | Ultra-echt |
| Modelnummer | US-PS250B |
| Materiaal | PP, ABS |
| Treksterkte | 103 N (10,51 KG) |
| Algemene duur | 250 mm |
| Werktijd | 180 mm |
| Gemiddeld gewicht | 10,9 g / pc |
| Markeringsgebied | L 26*W 18 mm |
| Kenmerken | Trek dicht afdichten |
| Kleur | Rood, geel, blauw, groen, oranje, zwart, wit |
| Laser / Warm stempel | |
| HS-code | 3926909090 |
Contactpersoon: Mr. Sun
Tel.: 18069868284