|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 250*19*15,5 mm | Υλικό: | PP,ABS |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | 103 N (10,5 KG) | Συνολικό μήκος: | 250 χλστ |
| Μήκος εργασίας: | 180 mm | Μέσο Βάρος: | 10,9 g / pc |
| Περιοχή σήμανσης: | L 26*W 18 mm | χαρακτηριστικό: | Τραβήξτε Σφιχτή Σφραγίδα |
| Χρώμα: | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό | Αποτύπωμα: | Λέιζερ / θερμή σφραγίδα |
| Κωδικός HS: | 3926909090 | ||
| Επισημαίνω: | Πλαστικές Σφραγίδες Ασφαλείας Μήκους 250mm,Πλαστικές σφραγίδες με σφράγιση τραβήγματος |
||
| Μέγεθος | 250*19*15,5 mm |
| Χώρος καταγωγής | Κίνα, Zhejiang |
| Ονομασία μάρκας | Υπερ-Γενική. |
| Αριθμός μοντέλου | Εφαρμογή του κανονισμού (ΕΚ) αριθ. 765/2008 |
| Υλικό | PP, ABS |
| Δυνατότητα τράβηξης | 103 N (10,51 KG) |
| Συνολικό μήκος | 250 χιλιοστά |
| Διάρκεια εργασίας | 180 χιλιοστά |
| Μέσο βάρος | 10,9 g / pc |
| Περιοχή σήμανσης | L 26*W 18 mm |
| Ειδικότητα | Τραβήξτε Σφιχτή Σφραγίδα |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό |
| Εκτύπωση | Λέιζερ / θερμή σφραγίδα |
| Κωδικός ΕΣ | 3926909090 |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284