|
Ürün ayrıntıları:
|
| Boyut: | 250*19*15,5mm | Malzeme: | PP,ABS |
|---|---|---|---|
| Çekme Dayanımı: | 103 N (10,5 KG) | Toplam Uzunluk: | 250 mm |
| Çalışma uzunluğu: | 180 mm | Ortalama Ağırlık: | 1,9 g / adet |
| İşaretleme Alanı: | U 26*G 18 mm | Özellik: | Sıkı sızdırmazlık çekin |
| Renk: | kırmızı, sarı, mavi, yeşil, turuncu, siyah, beyaz | Yazdır: | Lazer / Sıcak Damga |
| GTİP Kodu: | 3926909090 | ||
| Vurgulamak: | 250mm Uzunlukta Plastik Güvenlik Mühürleri,Çekerek Sıkılan Mühürlü Plastik Mühürler |
||
| Boyut | 250*19*15,5 mm |
| Doğum yeri | Çin, Zhejiang |
| Marka Adı | Ultra-gerçek |
| Model Numarası | US-PS250B |
| Malzeme | PP, ABS |
| Çekim Gücü | 103 N (10.51 KG) |
| Toplam Uzunluk | 250 mm |
| Çalışma süresi | 180 mm |
| Ortalama Ağırlık | 1.9 g / pc |
| İşaretleme Alanı | L 26*W 18 mm |
| Özellik | Sıkı mühürlemeyi çek |
| Renk | Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Turuncu, Siyah, Beyaz |
| Yazdır | Lazer / Sıcak damga |
| HS kodu | 3926909090 |
İlgili kişi: Mr. Sun
Tel: 18069868284