|
Szczegóły Produktu:
|
| Rozmiar: | 170*38*14,8mm | Tworzywo: | PP, ABS |
|---|---|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie: | > 73,5 N (7,5 kg) | Długość całkowita: | 170 mm |
| Długość pracy: | 150 mm | Średnia waga: | 1,70 g/szt |
| Obszar znakowania: | Dł. 25*szer. 20 mm | Kolor: | czerwony, żółty, niebieski, zielony, pomarańczowy, czarny, biały |
| Wydrukować: | Laser | MOQ: | 10000 szt |
| Kod HS: | 3926909090 | ||
| Podkreślić: | Plastikowe plomby zabezpieczające 73,5N |
||
| Rozmiar | 170*38*14,8 mm |
| Miejsce pochodzenia | Chiny, Zhejiang |
| Nazwa marki | ULTRA-GENUINE |
| Numer modelu | US-PS170FL |
| Materiał | PP, ABS |
| Wytrzymałość na rozciąganie | > 73,5 N (7,5 KG) |
| Długość całkowita | 170 mm |
| Długość robocza | 150 mm |
| Średnia waga | 1,7 g / szt. |
| Obszar znakowania | Dł. 25*szer. 20 mm |
| Kolor | Czerwony, Żółty, Niebieski, Zielony, Pomarańczowy, Czarny, Biały |
| Druk | Laser |
| MOQ | 10000 szt. |
| Kod HS | 3926909090 |
Osoba kontaktowa: Mr. Sun
Tel: 18069868284