|
Productdetails:
|
| Maat: | 170 x 38 x 14,8 mm | Materiaal: | PP, ABS |
|---|---|---|---|
| Treksterkte: | > 73,5 N (7,5 KG) | Totale lengte: | 170 mm |
| Werklengte: | 150 mm | Gemiddeld gewicht: | 1.70 g / pc |
| Markeringsgebied: | L 25*W 20 mm | Kleur: | Rood, Geel, Blauw, Groen, Oranje, Zwart, Wit |
| Afdrukken: | Laser | MOQ: | 10000 pc's |
| HS-code: | 3926909090 | ||
| Markeren: | Plastic Beveiligingszegels 73,5N |
||
| Grootte | 170*38*14,8 mm |
| Plaats van herkomst | China, Zhejiang |
| Merknaam | ULTRA-GENUINE |
| Modelnummer | US-PS170FL |
| Materiaal | PP, ABS |
| Treksterkte | > 73,5 N (7,5 KG) |
| Totale lengte | 170 mm |
| Werkende lengte | 150 mm |
| Gemiddeld gewicht | 1,7 g / stuk |
| Markeergebied | L 25*B 20 mm |
| Kleur | Rood, Geel, Blauw, Groen, Oranje, Zwart, Wit |
| Afdrukken | Laser |
| MOQ | 10000 stuks |
| HS-code | 3926909090 |
Contactpersoon: Mr. Sun
Tel.: 18069868284